SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158095

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
hah no z tym szalikiem poleciał w choyy "tylko tyle po nim zostało" haha
zachowanie psów też poniżej jakiej kolwiek normy, że nieprzytomnego gościa niosą jak zakupy z tesco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Dobra pany, wchodzimy na temat sportów walki:





Nie wiem do dzisiaj jak ta obrotówka JDS-a połozyła Hunta... Przecież ona tylko musnęła jego czoła. Rozumiem że błędnik już szalał po dużej ilości ciosów itd ale mimo wszystko... To był Mark..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Reporter to trochę śmieszny, ale zachowania policji nawet nie będę komentować.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
na ziemi dobił go, Hunt ledwo żywy był po prawie 15min walki,niemniej szkoda, że do dec nie doszło ofc na korzyść JDS. Overhanda przetrwał bez najmniejszych problemów, więc beton jeszcze jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Nie wiem czy było, dobry kolo:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Moze go chcieli przeniesc gdzies, gdzie nikt nie rzucal butelkami. A gdzie policja sie tak zachowuje, ze nawet nie chcesz komentowac? Ja na tym filmiku gowno widze. Pytam szczerze, bez jakichs prowokacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Pok***iony ten typ na filmiku. Ale jak taki twardy to na co mu rękawice?

Mateusz, a widziałeś jak typa spokojnie przechodzącego zgarnęli, rzucili na ziemię i skuli, na samym początku?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
mmmateusz
Moze go chcieli przeniesc gdzies, gdzie nikt nie rzucal butelkami. A gdzie policja sie tak zachowuje, ze nawet nie chcesz komentowac? Ja na tym filmiku gowno widze. Pytam szczerze, bez jakichs prowokacji.


Najwidoczniej musiałeś nie ten filmik oglądać, skoro g**** widziałeś.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
policja jest be i tyle:) prowokuje spokojnych uczestników marszu, którzy kominiarki pozakładali by im ciepło było, wszak jest połowa listopada.
@Kondi a ciul co wcześniej robił tamten kolo. Nie bronie nikogo ale nie wiadomo co sie dzialo 5 min wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mysle ze ten kolo wpadl z maczeta w tlum policjantow zabil 3 a potem sobie spokojnie jak gdyby nigdy nic chodzil kolo nich,a policja to ogolnie gowno i nie chodzi mi o tym co robia na marszu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium