SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158034

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja nie robiłem niestety. Wygrywam z każdym znajomym, ale to raczej kwestia tego że po prostu ćwiczę siłowo Sądzę, że w porównaniu do średniaków amatorów-armwrestlerów ssę pałę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Dzięki chłopaki za odpowiedź na temat ćwiczenia na bareczki. Bo znam ich w uj dużo i za każdym razem robię coś innego. A teraz chce sobie na 3 tygodnie ułożyć jakiś stały planik i zobaczyć jakie bd skutki. I mam w zamiarze wj**ać same skuteczne ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Tak jak Ci pisałem, żołnierskie to podstawa, mnie niszczyło też takie ćwiczenie co pokazywał Janikowski na filmiku z siłowni, takie jakby przyciąganie hantli po kole, widziałeś to?

od 2:00




Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2013-11-16 22:48:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
przewieszam przez drążek i podciągałem się pare razy, ale jak mówiłem jest z 3 zwojów i ma takie głębokie rowki i palce wygina i boli w chvj, na ręczniku już mi się wygodniej podciąga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jac ,ja robię nawijanie na linkę to o czym mówisz biorę hantla ,ten przyrząd ,zaczepiam wchodzę na ławeczkę i nawijam ,jak zaczynałem to robić to wystarczyło tylko to ćwiczenie i przedramie piekło nieziemsko po 4 seriach ,nawet 2x w tygodniu nak***iałem po 3 ćwiczenia ,pompa była niesamowita ,no ale wielkie przedramie to nie dla mnie ,ścisk czy tam chwyt mam dalej ch**owy ,ale martwy przynajmniej mogę utrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
coś się przedramie ruszyło po tym ćw? same dobre opinie o nim słyszałem, ale pompa z której chvj wielki wynika mnie nie rajcuje:D

tam ciężarek mały się raczej zaczepia nie?pare kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Chvja z takim ćwiczeniem. Chcesz mieć silny chwyt, musisz używać dużych ciężarów. Takie ćwiczenie jest dobre na dobitkę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no ruszyło się , co do siły to większe ciężary mogę w martwym brać bo coś tam się chwyt poprawił i żyły wyszły na przedramieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
dziwnie czyta sie ten spam, jak tematy sa zwiazane ze sportem przyzwyczailem sie do polityki, dragow i puara, a nie takich rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
siemano , kto tam galę live dziś ogląda ;) ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium