SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158050

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ostatni odcinek czasu honoru obejrzałem i widać ,że będą następne 2 serie...

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-11-24 22:08:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
właśnie, co sądzisz o całości? bo sporo osób poleca i nie wiem czy nie zacząć oglądać. Nie robi się jakieś takie przeciąganie, wymyślanie gówien przeróżnych byle by zapchać odcinek i zrobić 231214214 nowych serii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dzisiaj tajne przez poufne na tvp1. Polecam, zayebista komedia kryminalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ciekawy według mnie, z polskich jeden z lepszych jakie oglądałem , co do przeciągania to jest w pewnym stopniu ,bo mają ogromną oglądalność i robią kolejne sezony według mnie na tym powinien się skończyć , a teraz w następnym podobno chcą cofnąć się do powstania warszawskiego co oznacza ,że pewnie będzie jeszcze następny...tak wnioskuje po tym odcinku dzisiaj.

ale przeciąganie to bardziej czułem w np. Skazanym na śmierć szczególnie 4 seria

ogólnie akcja toczy się w czasie wojny i po wojnie w 5 i 6 serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
" przeciąganie to bardziej czułem w np. Skazanym na śmierć szczególnie 4 seria "
jak dla mnie "Skazany...." to jeden z najlepszych seriali jakie miałem okazję oglądac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
szczególnie pierwsza seria

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
vikings serial tez jest spoko, narazie jeden sezon, na poczatku przyszlego roku bedzie nowy, robiony przez kanal "history", ale stoi na wysokim poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
xper potwierdzam co do Prisona. tak się składa , że skazanego na śmierć skończyłem oglądać 3 dni temu tak mi się zamarzyło po latach to obejrzeć . i 4 sezon to nie dość , że science fiction do potęgi to takie wymęczone , że niewiem. A jeszcze 2 dodatkowe odcinki niby kończące całość to już totalna głupota .. to idealny przykład jak nie należy na siłę kontynuować serii !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Oczywiście 1 sezon to mistrzostwo , pamiętam z liceum jak wszyscy tym żyli. 2 też fajny bo jeszcze te tatuaże coś znaczyły i Mahone się pojawił ( jedna z lepszych postaci ) .. 3 już naciągana a 4 no coment niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
polecam







Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2013-11-24 22:36:00
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium