SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158101

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Karciarz
Rabittt
No jakieś wyjaśnienie musi być, teorii jest wiele ale skąd ma być wiadomo która jest tą właściwą?


Pytanie nasuwa się czy ktoś kiedyś trafi z właściwą teorią?


A może już trafił? Skąd wiesz, że nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dlatego to że ktoś urodził się tym a tym, taki a owaki najlepiej opisuje moim zdaniem prawo karmy i reinkarnacja.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Rabittt
Raczej tak, bo to wszystko (w sensie życie Pana X czy Y) to w większości ciąg logicznie ułożonych zdarzeń, wiadomo-z dozą przypadku, ale jakby nie patrzeć w znacznej większości coś jest wynikiem innego działania itd.



O! I tutaj trafiłeś w sedno tego. Kiedyś oglądałem na YT wykład pewnego profesora (nie pamiętam nazwiska) ale wiem, że twierdził tak samo, że coś jest działaniem czegoś, że wszystko ma swoje następstwa.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam w żadne przeznaczenia nie wierze. Każdy jest kowalem swojego Losu. A że jako Nie planuje narazie Zabrać paska JJ to może spełnie swoje marzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Rabittt
Karciarz
Rabittt
No jakieś wyjaśnienie musi być, teorii jest wiele ale skąd ma być wiadomo która jest tą właściwą?


Pytanie nasuwa się czy ktoś kiedyś trafi z właściwą teorią?


A może już trafił? Skąd wiesz, że nie?


To dlaczego nie chce tego ujawnić? To mogłoby być przełomowym wydarzeniem XXI wieku.
Takich i podobnych pytań są setki.

Zmieniony przez - Karciarz w dniu 2013-11-01 22:00:58

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Karciarz
Rabittt
Karciarz
Rabittt
No jakieś wyjaśnienie musi być, teorii jest wiele ale skąd ma być wiadomo która jest tą właściwą?


Pytanie nasuwa się czy ktoś kiedyś trafi z właściwą teorią?


A może już trafił? Skąd wiesz, że nie?


To dlaczego nie chce tego ujawnić? To mogłoby być przełomowym wydarzeniem XXI wieku.

A co to znaczy według Ciebie ta właściwa teoria? Bo według mnie to właśnie wedyjska i hinduistyczna, przynajmniej na dzień dzisiejszy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ale co ujawnić, jak ujawnić? o co Ci chodzi?
załóżmy, że na wiele teorii krążących po świecie, jedna z nich jest tą prawdziwą właściwą to my skąd mamy o tym wiedzieć? Jak to udowodnić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Źle sprecyzowałeś pytanie, a ja źle odpowiedziałem, bo widzę ze nie zrozumieliśmy się.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
No ja Ciebie nie rozumiem, a od wypowiedzi o 'ujawnianiu właściwej teorii' to już w ogóle się zgubiłem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium