SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158019

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Zayebiste są te walki. Tylko pewnie sprzęt kosztuje kupe kasy. Co do wagi obuchów to na pewno jest jakieś ograniczenie. Jakby ktoś wpadł z 10kg młotem to żaden hełm by nie pomógł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie będę pisał po raz 10000 o tym samym do Ciebie, nie mam czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No wiadomo. No i z takim młotem weź se walcz.
Miecz dwuręczny piechoty który czasem przewyższał władającego ważył do 7kg bodajże, i to rzadko. I to takie tzw. flambergi, kawał miecza skurczysyna po 2 metry nawet.

Dremor, do kogo tak? a ok, widzę

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2013-11-20 21:53:22

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
do mnie, bo pierwsze prawi, że (ja) nie zdaje sobie sprawy jak ogromny ma wpływ teścia na walkę a teraz wkleja interesujący go temat, że Belfort też miał zaniżony poziom teścia jak Overeem a przecież Hendersona posadził w takim stylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Miecze tak naprawdę lekkie były. Flambergi które były w powszechnym użyciu ważyły max 4kg i to bardzo rzadko. Typowy miecz bękarci (półtora ręczny) z XIVw ważył od 800 do 1200g. Przynajmniej z tego co się orientuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No półtoraki to tak max 1300g, nie więcej. Jedynki 800g spokojnie mogły ważyć jak dobry kowal robił.
A szabla polska jak miała więcej niż 800g to już była straszna sztaba, ale to było później.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Not enough stamina na tłumaczenie Tobie tego znowu po raz enty. Na każdego zadziała w innym lub mniejszym stopniu, ale na każdego zadziała znacząco, no i nie bez znaczenia jest fakt że najważniejszy okres to nie okres walki, ale ten przed walką na obozie, czyli zwiększenie syntezy białek. O ile u Reema było widać spadki (zmniejszona synteza białek), o tyle u Belforta nie za bardzo, może coś wbijał podczas treningów (mniej go pilnowali czy ki chvj), może po prostu ładnie wyszedł z cyklu, nie wiem.

Tu chodzi o to że teść ma wpływ na to jak walczysz, pośrednio czy bezpośrednio

Znowu wchodzę z Tobą w dyskusję o tym że białe jest białe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Reem nie mógł dobrze cyklu robić bo go co kilka dni badali

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Właśnie w całej dyskusji, o to chodzi że mniejsza o szczegóły, bo nie znamy różnić indywidualnych ich organizów, nie znamy ich cyklów, nie mamy w tym doświadczenia, nie wiemy co siedzi w ich głowie.

Chodzi o to, że teściu jest potężnym hormnonem i w sposób ogromny wpływa na nasze ciało.

To tak samo jak czasami kolesie wychodzą z kontuzjami do walki i miażdżą przeciwnika- czy to znaczy że kontuzja nie ma wpływu na walkę? Kvrwa nie znoszę takich dyskusji, bo nie mam czasu, a jednak czuję się w obowiązku przypomnieć że 2+2=4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Overeem w ogóle w walce z Travisem się podpalił na to skończenie strasznie. Lesnara miał zranionego to na spokojnie znalazł lukę w defensywie pod siatkę i tam przypieprzył, a tu lał Travisa po łapach byle przerwanie wymusić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium