SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158094

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Steven0
napewno są też normalni KIBICE, ale po prostu wy nie wiecie co się dzieje w PL. Ostatnio koleś w Jarosławiu wpadł z maczetą i 2 ludzi zap******ił w barze.. te k***a idiotyczne nienawiści tych j**anych kubów piłkarskich przecież to chore.. jak można przyp*****lać się do policji - tzn można, że nic z tym nie robią


Mam znajomego w Jarosławiu

Nie wiem kiedy to było, ale na nic takiego nie natrafiłem w sieci.

Nie można oceniać wszystkich jedną miarą.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
w dodatku w kolano side kicka i teraz są kontrowersje czy na marszu niepodległości side kicki w kolano powinny być dozwolone.

no widzisz a ja słyszałem, JKS Jarosław to wgl ma kose z każdymi chyba, chyba z tego co znam to Kraków tylko niebezpieczniejszy jest.

Nie oceniam wszystkich tylko mówie ogólnie. Wy też oceniacie policjantów tak samo jak ja kiboli a wiadomo, że są też tacy policjanci nie tylko nieudolni jak z filmu z Panem Januszem, ale też tacy poj**ani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
haha Alex jak na ruska przystało brakowało jeszcze żeby tego kałacha chwycił i strzelać zaczął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
haahhahaha rozj**ało mnie to, Fedorkowi pewnie wstyd, bo on kulturalnie sobie wali wóde z Igorem V. a ten daje popis w internecie

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-11-11 22:25:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
Steven0
KIBOLE to podludzie, powinni ich bić do nieprzytomności na wstępie zanim jeszcze coś zrobią


Na jakiej podstawie klasyfikujesz ludzi na podludzi i ludzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
Karciarz
Devoniusz
Karciarz
Jak twoja wypowiedź ma się do mojej, bo zbytnio nie rozumiem? Bójka, las policja, krzywda.


Chodziło mi o to, że kibole walczą z innymi kibolami... dla frajdy. Nie atakują przechodniów, nie demoluja sklepów itp.


Najlepiej wszystkie przestępstwa zwalić na kiboli.
Rozumiem, że idzie sobie przechodzeń, i nagle został zaatakowany przez kibola, bo tak mu się podobało?


Jeśli ktoś atakuje przechodnia, to jest zwykłym bandytą i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293





i komentarz ze stronki gdzie to znalazłem
A zauważyliście, jakie jego koledzy mają inteligentne twarze?

tak właśnie wyobrażam sobie tych wszystkich "prawdziwych patriotów" prowokowanych przez policje i walczących przeciwko żydowskiej władzy.

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2013-11-11 23:08:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jak dla mnie niektórzy piszą o kibolach ,że źli itd jakby mieli starych urzędasów.

najgorsi są nauczyciela , jak nauczyciel na lekcji k***a mówi jak to nauczcyciele mają źle ile lat muszą pracować ,k***a usłyszałem nawet ,że żołnierze mają lepiej bo na emeryturę wcześniej idą , że strażacy to w ogóle zaj**isty zawód w porównaniu z kim? z nauczycielem.

jaka pensja marna ile pracy w domu...tragedia


najlepsze jest to ,że jak napiszesz ,że kibol to podludź to jest ok

a jak napiszesz ,że pedał to podludź to jesteś homofobem ,primitywem i nie masz miejsca w społeczeństwie
Zmieniony przez - xper w dniu 2013-11-11 23:20:12

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-11-11 23:22:27
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium