SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158100

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
jak dalej będzie takie waleczny na religii to nie zda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
albo niech mu matka kartke napisze ze nie chce by syn uczeszczal na religie i szlus

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Santiago92
nie musza miec mniejszych, nigdzie nie napisalem, ze waga nie ma znaczenia, ale to nie jest diablo, ze ma sie miecze wielkosci samego siebie, one musza byc przede wszystkim funkcjonalne, moga nosic miecze dwureczne, ktore sa wielkie, ciezkie i zadaja wielkie rany, ale i tak uzytkuje sie poltorareczne, ktore sa lzejsze i sa po prostu bardziej funkcjonalne

Wiem że miecze wcale nie są wielkie. A dwuręczne wcale nie są wielkie ciężkie, chyba że mowa o ceremonialnych. Ale faktem jest że pewnych obuchowych po prostu się tam nie wnosi, czytałem na Freha że obuch nie może być za ciężki np w przypadku kiścienia bo najzwyczajniej w świecie wgniótł by taki hełm i uszkodził czachę

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
oj ta, kieliszeczek na lepsze trawienie

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Vitor Belfort zdemolował Dana Hendersona jednak nie zrobił tego dzięki TRT. Guilherme Cruz z MMAFighting.com poinformował, że poziom testosteronu w organiźmie Belforta przed i w trakcie walki z Hendo był niższy niż u przeciętnego mężczyzny. Jest to dobra wiadomość przede wszystkim dla Dany White’a, który na kolejną walkę chce sciągnąć Vitora do USA. Wiadomo, że dokładne raporty lekarskie wraz z wynikami badań poszczególnych próbek mogą posłużyć jako dobra podkładka do wydania licencji zawodniczej w stanie Nevada. Oczywiście o ile White będzie chciał tam organizować kolejne gale po ostatnich wybrykach sędziów i dziwnym zachowaniu komisarza Keitha Kizera.

Było o tym? Bardzo ciekawee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no ciekawe :D , teraz siłę czerpie z nieba ]

ale i tak nikt nie uwierzy ,że był całkiem off.

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-11-20 19:57:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
To zdjęcie z tą kobietą przebitą to fejk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Dremor
Vitor Belfort zdemolował Dana Hendersona jednak nie zrobił tego dzięki TRT. Guilherme Cruz z MMAFighting.com poinformował, że poziom testosteronu w organiźmie Belforta przed i w trakcie walki z Hendo był niższy niż u przeciętnego mężczyzny. Jest to dobra wiadomość przede wszystkim dla Dany White’a, który na kolejną walkę chce sciągnąć Vitora do USA. Wiadomo, że dokładne raporty lekarskie wraz z wynikami badań poszczególnych próbek mogą posłużyć jako dobra podkładka do wydania licencji zawodniczej w stanie Nevada. Oczywiście o ile White będzie chciał tam organizować kolejne gale po ostatnich wybrykach sędziów i dziwnym zachowaniu komisarza Keitha Kizera.

Było o tym? Bardzo ciekawee


Miałem to dać na forum z dedykacją dla cb

zaniżony poziom jak Overeem (tzn nie wiadomo czy tak samo) a zniszczył Hendersona w pierwszej wymianie dlatego to żaden wyznacznik, bo obaj się czuli na tyle dobrze i pewnie żeby wyjść do walki zwłaszcza o tak dużą stawkę.

Już są takie żenujące rozkminy tu na forum jeśli faworyt przegra to od razu 1000000 dyskusji na temat co poszło nie tak u faworyta i usprawiedliwianie na każdym kroku i nie docenianie underdoga.

Ja np. w życiu bym na Lawlera kasy nie postawił, dopuszczałem możliwość, że wygra przez szybko KO/albo dostając w p***e odwróci losy pojedynku jak z Manhoefem 1 ciosem, ale w życiu bym nie pomyślał, że wygra przez dec.. ale mogę też Rory'emu zrobić milion wymówek np. ogromna presja ciążyła na Rorym, bo robi się z niego mistrza UFC - następce GSP i walczył na tej samej karcie co on, 20 rocznica UFC, faworyt 4:1, nie ten sam Rory, bo nie wiadomo czego leg kickami Lawlera nie okopał co było najlepszym wyjściem, obalenia nie wchodziły, CZYLI nie był sobą <-- żałosne byłoby takie gadanie i totalne poniżenie Lawlera, który zrobił kawał dobrej roboty, broniąc obaleń, dobry sweep, agresja w stójce i w parterze, to on zadawał leg kicki, dobre cardio i ogólnie świetna forma pozwalająca w 2013 wygrać z 2 czołowymi fighterami Koscheckiem przed czasem i ze ścisłej czołówki Rorym.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-11-20 21:46:24
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium