SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158029

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ciekawe czy Puarowi się podoba, chyba nie, bo tępe mają te bronie i nie mogą pchających ciosów zadawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
dobra ide w kime
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
za malo realistyczne pewnie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Oni też mają tam nurtów kilka. Czasem się biję żeby się właśnie nap*****lać, pokazać kto lepszy i się wyszaleć a czasami bardziej stawiają na inscenizację łatwą więc to ograniczają bo przypadł jakby krzyżacy zaczęli tak nak***iać, żeby Jagiełłę roznieśli

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mnie też nie zaskoczycie takimi filmikami :D Zarąbiście się to ogląda. Zakaz pchnięć bo jeśli stawało się do walki z kimś w zbroi to właśnie pchnięcie to była podstawa, jeśli się miało broń sieczną. Ale i tak bronią przeciwpancerną to była broń obuchowa... zauważcie że właśnie w tych bohurtach jak mają topór czy coś to starają uderzyć ostrzem a nie obuchem żeby kogoś nie zabić

Chciałbym pograć kiedyś w SYMULATOR walk w średniowieczu, takie Operation Flashpoint tylko że z tamtego okresu. Jedno cięcie w ryj i padasz a nie że ubywa paska zdrowia I ogólnie żeby były różne epoki i kraje

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Ahahahhahaa, jakie świry. Nieźle się tłuką.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
mi tego kondi nie musisz mowic, domyslam sie, ze nie inscenizuja grunwaldu czy malborka miedzy tymi metalowymi bramkami na jakims chodniku czy parkiecie na bohurtach bija obuchami bo przez ostrze latwo topor zlamac, a jak zlamiesz se topor w walce to nie masz po prostu broni i sam sie eliminujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Puar

Chciałbym pograć kiedyś w SYMULATOR walk w średniowieczu, takie Operation Flashpoint tylko że z tamtego okresu. Jedno cięcie w ryj i padasz a nie że ubywa paska zdrowia I ogólnie żeby były różne epoki i kraje


to zagraj sobie w chivalry medieval warfare na steamie.
Buła w to gra, ja też mam i xper chyba jeszcze.
w morde dostaniesz to śmierć od razu, jak masz lekką zbroję to jedno pjerdolniecie w tułów też wystarczy. W ciężkie zbroje to 2-3 razy trzeba trafić by zabić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
a tak naprawde wystarczy w uszy z calej epy i po klopocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
wiecie kiedy wychodzą 2gra część hobbita i 4 sezon gry o tron?

i czemu tak późno w ogóle got, chyba co rok wychodzi, a to ma chyba 7 książek, 3 jeszcze ni wyszły, i 1 książka nie równa się z 1 sezonem ... to sobie do końca poczekamy ^^ chyba załatwię książki, jak będą w odpowiedniej cenie

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium