SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158087

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No wj**ali ładnie.

A kiedyś ktoś się zastanawiał jak można kupować PPV na mecze repki naszej. Mój współlokator kupił

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Ostry typ z tego Twojego współlokatora musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
W k***e

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Polska reprezentacja w soccera jest po prostu cienka. Żaden trener tego nie zmieni, bo tak się chyba wydaje związkowi. Jak się nie ma dobrych grajków to jak można złożyć dobrą drużynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Moim zdaniem już lepiej jakby wzięli większość z Polskiej ligi. Jak te gwaizdeczki jak Lewandowski czy Błaszczykowski które w BVB czarują i Lewy jest nominowany do złotej piłki od lat kilku nie potrafią ogarnąć żadnego meczu dobrego w reprezentacji to niech w niej nie grają. Może tym z Polskiej by bardziej zależało na wygraniu tego meczu. Bo tym to lata.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
a moim zdaniem fajnie jakby na tvp leciało UFC a nie mecze polskiej reprezentajci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
BVB gra pod Lewego, więc co za problem trafić w bramkę jak Ci kolega wyłoży piłkę na 5 metrów od bramki. Po za tym jak oni wyglądają kondycyjnie ledwo biegają. Wytrzymują do około 20 minuty. Do tego słabi technicznie. Nie walczą na boisku. Nie mają żadnych atutów na przeciwnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Piłka nożna w wykonani polskiej reprezentacji oraz polskiej ligi to porażka. Zero poziomu i emocji.
Często oglądam sport akademicki z US (w tej chwili mecz futbolu amerykańskiego oglądam) to mogę powiedzieć, że o wiele ciekawszy jest i bardziej emocjonujący niż "nasza nożna". Widziałem mecze szkół średnich, które wyglądały lepiej niż u nas liga zawodowa, do tego więcej osób na trybunach aktywnie dopingowało swoją drużynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
wyciskanie żołnierskie chvjowe jakoś nigdy nie lubiłem. Push press jak najbardziej a już całkiem genialnym ćwiczeniem jest thrusters z karku. Jakbym miał wybrać tylko jedno cwiczenie które mogę robić to właśnie je.

mam kvrwa problem z nadgarstkami;/
kilka tyg temu jakoś chvjowo musiałem zawiązać bandaże, na sali było ponizej 10 stopni, slaba rozgrzewka i mi coś pykneło w obu nadgarstkach podczas tarczowania. Pierwsze dni przeyebane, nie mogłem prawie nic zrobić, ciężko się ubrać było itd
ale do rzeczy...
do dzisiaj mnie bolą nadgarstki w takim ułożeniu ręki jak do pompki itp mieliście coś podobnego? strasze wkvrwiające, podnoszę się z łóżka, podeprę się tak ręką i boli, na treningach też dyskomfort.

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2013-11-16 19:08:35
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium