SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158041

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
no a co chcesz usłyszeć w odpowiedzi na pytanie " jak jeszcze długo będą go trzymać i robić z niego super bohatera " . Na miękko trzeba do tego podejść i pogodzić się , że będzie to trwało tyle ile ludzie będą to kupować. Ewentualnie jak zacznie przegrywać czego mu nie życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ej tam Pudziego się nie czepiajcie, ma łeb na karku, sportowo spełniony (strongman) teraz robi coś dla siebie, fakt pojechał z mistrzostwem, ale to w MMA on nie ma mieć ambicji tylko Mamed a wręcz to Pudzi ma większe. Obczajcie nowy odcinek Wojewódzkiego jak Pudzi był - mądrze gada i spojler MA HUMMERA NA GAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
z resztą co do gadania tego samego po walce to spoooro fighterów to takie nudziarze, że to samo itp. nawet w UFC i nawet mistrzowie - demetrious johnson/barao/aldo/pettis50/50/gsp/weidman też trochę/cain - UFC wolałoby mieć na tronie: lesnara, jones może zostać, sonnena, koschecka itp żeby bizness się lepiej kręcił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
o widzisz to obejrzę sobie zaraz. Nie no można się pośmiać z tego co gadał , ale w ogólnym rozrachunku to należy mu się szacunek za to co zrobił. A nawet teraz podejmuje rękawice i znosił od początku presję walki wieczoru w zupełnie nowej dyscyplinie. Dodatkowo cały czas trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Z Hummerem to słyszałem już kiedyś
Nie ujmuję mu tego co osiągną jako strongman czy to kim jest jako po prostu człowiek, ale mógł by podejść do MMA z dystansem i powiedzieć coś w stylu "Są zawodnicy lepsi ode mnie, pewnych granic nie pokonam, ale będę się starał walczyć jak najlepiej, dawać lepsze walki".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no to on teraz przecież tak mówi tzn nie wprost, ale że się chce sprawdzić ile w tym sporcie osiągnie dając sobie 3/4 lata do 40stki i odchodzi na emeryture - po prostu palma uderzyła mu do głowy po pokonaniu Najmana i Kawaguchiego. Mnie Pudzi czesto wk***ia za jego prostackie zachowanie w stosunku do przeciwnika i taki gbur, ale też ma swoje dobre strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
To tego nie słyszałem, zawsze jak się pojawia w TV/lub widzę jakiś wywiad na YT to te same oklepane teksty lecą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Potwierdzone





ale gdyby jakaś kontuzja Adasia to jest już zastępstwo







Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2013-10-25 21:29:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cichopkowa by go trójkątem poddała w końcu sam Mamed ją uczył

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-10-25 21:31:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
a ja liczyłem, że w końcu mu się uda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium