SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158037

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
bałbym się ,że mi spadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
hmm w sumie to nie pamiętam dokładnie,kiedyś mi coś strzeliło w nadgarstku na rozgrzewce i tak już zostało, tak samo mam z kciukami,tyle razy już je wybiłem że nawet nie pamiętam

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
BTW, kupiłem wreszcie w obi takie zwykłe tanie gąbki, żeby sprawdzić jak będzie mi się podciągało. I powiem jedno- to jest kvrwa święty graal dla mnie. Zayebisty, pewny uchwyt, zero odcisków, tanie w chvj, miód malina po prostu, wszystkie rękawiczki idą się yebać i mówię to całkiem serio. Gąbki rlz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej da się wyleczyć skoliozę w wieku 100 lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
mówiłem, że są git:) koszt praktycznie żaden a robią robotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Dremor
BTW, kupiłem wreszcie w obi takie zwykłe tanie gąbki, żeby sprawdzić jak będzie mi się podciągało. I powiem jedno- to jest kvrwa święty graal dla mnie. Zayebisty, pewny uchwyt, zero odcisków, tanie w chvj, miód malina po prostu, wszystkie rękawiczki idą się yebać i mówię to całkiem serio. Gąbki rlz!


Wróć, wróć, jakie dokładnie gąbki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jedna to taka zwykła


a druga gumowa glazurnicza



Obie są świetne, bardzo przyczepne i nie powodują odcisków, nawet jak sobie zwisam z 60 kg, albo na jednej ręce. Trudno powiedzieć która jest lepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Pierona, też sobie sprawię. Nie niszczą się zbyt szybko? Jakiej wielkości brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Póki co jeden trening na nich miałem, ale koszt w chvj mały. Ta pierwsza kosztuje 6 zł ta druga 12 zł.

Co do rozmiarów to był tylko jeden. Ja przeciąłem na pół i i w sumie idealnie na rękę mam rozmiar

Planuje zrobić takie pseudo rękawiczki z tego, żeby nie pieprzyć się z zakłądaniem, podczas gdy między nogami ściskam 60 kg. Pewnie jakieś gumki recepturki przeprowadzę czy coś, coby na palce można było założyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Dobry bajer


Chce kto? Dla ludzi z działu jedna próbka extra
https://www.sfd.pl/[S]_Czyste_geranium,_ostatnie!!!_Zapraszam.-t984743.html

Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2013-11-16 21:48:54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium