SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158027

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Z tymi dietami to chodziło mi bardziej o to, że jakiej drogi nie wybierzesz, to jeżeli chcesz się zayebiscie wyciąć zawsze przejdziesz przez męczarnie, spowodowane deficytem. Chyba że mówimy o początkujących itp gdzie sama zmiana nawyków robi cuda.

Poza tym co innego utrzymanie zayebistej sylwetki a co innego osiągnięcie, w przypadku tego pierwszego wystarczy jeść w porządku, i w miarę potrzeby modyfikować. W przypadku drugiego, jeśli mowa o porządnej wycince, nie ma chvja bez ujemnego bilansu a więc męczarnie będą.

I oczywiśćie, żeby uprzedzić posty niektórych. Dla mnie to tez chvjowe rozwiązanie, też jestem zwolennikiem wygodnego jedzenia, po prostu zdrowo i z umiarem. Przytaczam tylko fakty- na pewnym poziomie fatu, zaawansowania itp itd. nie znajdziesz metody która nie prowadzi przez katowanie. A czy takie zbijanie ma sens to kompletnie inna sprawa

Nie chodziło mi Strecho o to że się z Tobą nie zgadzam, bo imo jesteś dowodem na to że można utrzymać bdb formę jedząc instynktownie- oczywiście potrzebna jest wiedza itp. Alles clear?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"alles clear" taka widze zabawa słowem,troche niemieckiego troche angielskiego łohoho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
alles clar taką książkę miałem do niemca co z niej korzystałem tylko na lekcji po niemiecku to ja bym się nie dogadał nawet...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Niemiecki to moja zmora w szkole ; d

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
ja również, mimo że miałem i w gimie i w liceum. Lingwistycznie obsysam po całości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja tak samo jak wy,podstawy podstaw tyko ogarniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Najlepiej to jak na lekcji nauczyciel mówi po niemiecku, a każdy na każdego takie oczy i nikt nie wie o co chodzi :D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"The other cities being considered: Istanbul, Dublin, Lodz (Poland) and maybe Glasgow and Berlin. All in 2014." - Ariel Helwani!

Jak Łódź to powinienem jechać jeszcze zależy jaki termin, bo z kasą powinien być luz. Ktoś wstępnie planuje czy wy nie wiecie co to UFC, bo tylko KSW znacie Janusze (nie mam na myśli Pana Janusza)!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Zależy od terminu jeśli będzie dobry to raczej będę chciał zobaczyć to na żywo. No i jeszcze kwestia kto będzie walczył. Kasa na wyjazd to nie problem..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium