SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158020

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
to załóż temat a nie bułe meczysz;d pewnie się pojawi bliżej gali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
przecież ten koleś to jakiś troll, jak mozna lubić KSW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
siema siema .. widzę dobre jazdy tutaj były o drugach i innych 'suplementach' . W końcu Sportowe forum dyskusyjne hehe.

Nigdy mnie nie zastanawiało jak to jest być pod wpływem ciężkich substancji psychotropowych. Starczy mi kilka very bad tripów po zwykłem ziole jak miałem haluny , lęki niesamowite i tą fazę , o której chyba pisał Puar , że chciał aby już to się skończyło a tu znowu takie ciężkie ciśnienie ma mózg szło i horror od nowa. Takie jazdy głupie zioło u mnie czasem wywoływało . A paliłem dosłownie kilkanaście razy w liceum . A i za każdym razem bełtaniem prawie się kończyło. Także to chyba nie dla mnie


Co do KSW ... W ten weekend największa gwiazda federacji gościła u mnie w mieście jako gość honorowy na Gali organizowanej przez mój klub.. i zgadnijcie kto ma fotkę z UNDIPUSTED KSW CHAMPION :d:d:d ????? no kto ?

Zmieniony przez - PrideFC w dniu 2013-10-29 00:56:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dlatego do takich rzeczy trzeba podchodzić jak się nie ma żadnych problemów i ... jest się zdrowym na umyśle Ja miałem krzywe jazdy marihłanowe tylko raz po butelce, normalnie to albo mnie zamulało albo beka

Za co ją walnął ten z gifa z poprzedniej strony? Skvrwol


Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-10-29 01:59:06

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
PrideFC z Wyszkowa jesteś?




Zmieniony przez - Noolan w dniu 2013-10-29 12:32:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
tak Noolan. A co byłes na Gali ? Mayhem drugi Alex , też nie umie bez emocji żyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jest szajbnięty jak wielu w MMA

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Puar
Dlatego do takich rzeczy trzeba podchodzić jak się nie ma żadnych problemów i ... jest się zdrowym na umyśle Ja miałem krzywe jazdy marihłanowe tylko raz po butelce, normalnie to albo mnie zamulało albo beka




Masz na myśli , że takie bad tripy mają powiązanie z jakimiś problemami czy , że twarde drugi są dla ludzi bez problemów ?

W sumie ja tak samo po alko paliłem to może też jakiś wpływ miało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
I to i to. Rogan mówił że bad trip może (ale chyba nie musi) być czymś takim że ego jakie sobie ktoś wyrobił kłóci się z rzeczywistością i stąd te jazdy. Trzeba byłoby z nim o tym pogadać
Albo po prostu to nie jest dla wszystkich i już, nie wiem
Albo to sprawka chwilowego stresu po prostu

W sumie to prawie każdy kto np pierwszy raz zapalił dużą dawkę zioła to miał złe przeżycia, a potem już tak nie miał


Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-10-29 14:26:18

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281




Mam nadzieję że szybko wezmą Holm do UFC

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium