SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158077

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
nie wyglądał jakby beke kręcił,
IQ kartofla ma wypisane na twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
oglądam ten wywiad w kółko, taką mam beke że ja p******e xD

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
k***a lipa nogi zrobiłem od początku września tylko 2 razy w tym raz ch**owo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
a ja właśnie dużą pizze opjerdoliłem, pierwszy posiłek dzisiaj na kacu nigdy nie mam apetytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
a ja z 300g musli.. na sucho :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
eee masy to z tego nie będzie. na kebaba miałem ochotę ale tempa dzida mi powiedziała, żeby zadwonił za poł h bo mają ruch, jakby nie mogła przyjąć zamówienia i powiedzieć ile to będzie trwało.... ale sprawdzona pizzeria i tym razem nie zawiodła ~30min i pizze już żarłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Szkoda, ze Dana milczy w sprawie Askrena, w sumie ja tam bym zobaczył go jak zbiera bęcki od gsp ( a może wcale nie ?) jako mistrz bellatora i w sumie z papierami, ze na prawdę dałby radę (sam pettis go mocno zachwala) zawalczyc od razu z gsp. Dana pewnie oczywiście to oleje, choć mogliby wygenerować wspólnie wielki hajs tą walką, trochę złej krwi, dwóch mistrzów z dwóch czołowych organizacji świata, sprzeedaliby to w chuvj, a i mało w tym byłoby ściemy. Dana k***a, jak to czytasz bierz po Johnym, Askrena.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Strecho
Szkoda, ze Dana milczy w sprawie Askrena, w sumie ja tam bym zobaczył go jak zbiera bęcki od gsp ( a może wcale nie ?) jako mistrz bellatora i w sumie z papierami, ze na prawdę dałby radę (sam pettis go mocno zachwala) zawalczyc od razu z gsp. Dana pewnie oczywiście to oleje, choć mogliby wygenerować wspólnie wielki hajs tą walką, trochę złej krwi, dwóch mistrzów z dwóch czołowych organizacji świata, sprzeedaliby to w chuvj, a i mało w tym byłoby ściemy. Dana k***a, jak to czytasz bierz po Johnym, Askrena.


Ta, możesz pomarzyć, już widzę jak Dana z podkulonym ogonkiem przyjmuje warunki Bjorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Askren nie ma nic na GSP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Dokładnie, jego moc to zapasy, ale na GSP to za mało
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium