SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158085

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Trochę soli na wątróbkę i podsmażasz ją z cebulą. Nic wielkiego tutaj nie wymyslisz. Ewentualnie możesz sobie ją zmielić i uzywac jako pasztet. Ale z cebulą jest zaj**ista więc nie ma co wymyslać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
mi totalnie wątróbka nie pochodzi ale kosztuje chyba3 zł za400g a m a prawie 20g białko, będę musiał się przemoc. za dużo też chyba jeść nie można bo cholesterolu sporo. patrzę teraz w lustro i jak flak wyglądam:/ bf na pewno większy jak kiedyś a waga niższa 7-8 kg, klata mi zniknęła całkiem bary sflsczaly, korbol urósł. tak być nie może kvrwa jego mac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Wątróbka jest dobra ;d

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Z podrobów można też czasem zarzucić na ruszt żołądki lub serca drobiowe, mniej cholesterolu niż wątróbka, wiecej białka, mało węgli, serca tylko troche tluszczu.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Hi,

Jeśli ktoś z Was chcę sprawdzić swoją wiedzę z zakresu znanych fighterów ze świata sportów walki a przy tym pomóc mi wygrać sprzęt dla klubu to zapraszam.

https://www.sfd.pl/Pomoc_przy_konkursie-t976554.html# 

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
PRAWUS



w dupach się im poprzewracało, pod mur i wystrzelać co do jednego.
jak w ogóle mogł ten d**** powiedzieć, że molestowaniu jest winna sytuacja w domu czyt.same dzieci

trenowałby <3




Zmieniony przez - jac88 w dniu 2013-10-09 12:41:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mocne slowa nie ma co. Troche sie tej gejozy nazbieralo u "czarnych", ale generalnie nie sa az tacy jak ich media pokazuja tzn 1 na 100000 przypadkow bydlak, a reszta robi swoje bez narazania innych, a w TV wyglada jakby taka praktyka obowiazywala w co drugiej parafii. To jak u palikotów same pedryle i oszolomy a w programie wyborczym maja haslo podatku liniowego z czym sie akurat zgadzam, czyli znalazl sie i w tej grupie ktos zdroworozsądkowy mimo ze to gejband
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Pany co za nuta Ice Cuba leci w tle na koncu prajtajmu? Tytuł poproszę bo zaj**ista jest.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Trenowałby z tą panią :D

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium