SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158030

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bullet ma stałego bana na forum od samego admina. Na własne życzenie, po tym jak pare razy mu odyebało i wyzywał we wszystkich działach i spamował.

Co do jego osoby to ewidentnie ma jakieś problemy głębsze ze sobą.

Puar ban na tydzień, pomyśl następnym razem zanim coś napiszesz

Zmieniony przez - Seba- w dniu 2013-11-04 00:59:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
buahhaha ale żenada. dzisiaj w lidlu jakieś ciuchy na narty/snowboard miały być, to pojechałem z siora zobaczyć. Żenada w chvj, jak na tych filmikach na yt, co gdzieś kręcą przy promocjach jak się wiara rzuca na towar. Kosze porozp*****lane, opakowania bo rzeczach na ziemi, wszystko rozj**ane, z rąk sobie wydzierają itp Nie wiedziałem, że u mnie w mieście jest tylu narciarzy :) Jaki stary typ trzyma z 5 kurtek a typiara do niego "władek uważaj!! nie puszczaj" No bydło w chvj. Pewnie będzie na mieście widać stare baby i dziadków zapjerdalających w kurtkach na snowboard do kościoła i po bułki. Chołota w chvj. Pierwszy i ostatni raz pojechałem na takie coś, wolałbym dac 100zł więcej i kulturalnie w sklepie kupić to samo.
Ż E N A D A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Ciekawe czy po rashguardy, spodenki muay thai i piąstkówki też by się tak rzucili xDDD Zaśmiałem się, gdy wyobraziłem sobie grupkę emerytów w rashach popierniczających do kościoła.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
najlepiej jak zarzucą jakąś przecenę sprzętu, jak TV czy cos, wtedy to sie dzieje !

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Spodnie narciarskie wydawały się ok, miałem nawet zobaczyć, ale pewnie i tak nie pojadę w tym roku. Kupiłem sobie za to Nike Combat Compression
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
polecam na zimowe wojaże kurtki columbia, niezłe są i grzeją fest, tylko cena troche odstrasza

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469




To już jeden z klasyków. Ludzie zachowują się jakby byli trzymani 3 tygodnie w lochach o samej wodzie.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-11-04 11:42:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
mi się udało upolować kurtkę taką jak chciałem wśród stada tych hien z beretach. Spodni nie kupiłem bo zupełnie inny odcień był niż na ulotce i za chooya by nie pasowały do kurtki i materiał taki z jakiego nie chcę. Na nic innego nie patrzyłem, czym prędzej uciekałem z tej hołoty.

@enedtiktal wcale bym się nie zdziwił jakby dziadki pokupowały spodenki do mt "bo wygodne" i potem rowerami w nich zapierdzielali na działki

nigdy w życiu nie dam za kurtkę/spodnie 600zł itp mam teraz kurtkę, co nowa tez gdzieś tyle kosztowała i jakoś dupy nie urywa. Na kilkanaście dni na stoku, przy naszych temperaturach nie widze sensu kupowania za tyle siana. Wiadomo jak ktoś jeździ w ekstremalnych warunkach to się liczy ale na nasze warunk imo nie. OFC, jakby mi nie bylo żal to pewnie bym kupił:D do 200zl tez mozna spoko kurtke czy spodnie dorwac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Steven nie pisz mi ,że jestem psychofanem jak dajesz Hendersonowi titleshota po dwóch przegranych i piszesz ,że powinien dostać Tsa z Silvą po pokonaniu Belforta w LHW ,jak to nie jest psychofaństwo to nie wiem lol ,proponuje załóż taki temat na jakimś forum zagranicznym to cię wyśmieją amerykańscy fani tej jednowymiarowej legendy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
enediktal
Ciekawe czy po rashguardy, spodenki muay thai i piąstkówki też by się tak rzucili xDDD Zaśmiałem się, gdy wyobraziłem sobie grupkę emerytów w rashach popierniczających do kościoła.


Musiała być to zabawna sytuacja

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium