SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening MMA 6 razy w tyg jak do tego wpasowac silke i czy aby napewno ja dac

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1666

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 218
Witam mam nadzieje ze to odpowiedni dzial na te pytanie .A wiec trenuje mma 6 razy w tyg napisze tutaj rozklad
pon:zapasy
wt:trening obwodowy + pod koniec troche boksu na "sucho"
sro:mma\bjj
czw:boks
pt:muay thai
sob"trening silowy kettlebell

I tu sie nasuwa moje pytanie czy ten trening silowy i obwodowy wystarcza zamiast silowni? Czy lepiej sobie odpuscic te 2 treningi i wziasc sie za silownie ?

A teraz troche danych o mnie
Wiek:20 lat
Wzrost:181cm
Waga:84kg
cel:glownie sila ale masa miesniowa tez mile widziana :)
Staz na silowni : 2 lata z przerwami
Trenowane wczesniej sporty: kickboxing ,boks,futbol amerykanski i mma
odbyte cykle na suplementach : niytobolon , mono
Diet:nie jest rygorystyczna ale kontroluje to co jem min. 5 posilkow dziennie


Zalzezy mi glownie na sile przy zapasach poniewaz strasznie sie mecze przy nich trenowalem wczesniej boks i to jest zupleni inny rodzaj wysilku dlatego chcailbym sie w tym podszkolic ale nie wiem czy te 2 treningi obwodowy i silowy w tyg wystarcza czy je wogole odpuscic i zamaist nich dac silownie . Odrazu prosilbym o jakis plan sprzet jakis posiadam w domu do cwiczen to drazek ,laweczka regulowana bez stojakow ,modlitewnik stacjonarny ze niskimi stojaczkami pod sztange , 2 male gryfy 1 gryf lamany i 76kg obciazenia . Posiadam jeszcze 2 odzywki gainerator i profi mass olimpa wiec prosilbym tez o wpasowanie ich kiedy mam je brac i ktore . Mam tez mozliwosc kupienia sobie gruszki refleksowki takiej na stelazu do sciany czy przydalaby mi sie ona? Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje i podrawiam wszystkich ciezko cwiczacych na sukces :) i przepraszam tez za chaotycznosc tekstu ale jestem zmeczony po treningu :)

"Uznanie należy sie człowiekowi,który jest na arenie; którego twarz naznaczona jest pyłem, potem i krwią; który odważnie dąży do celu; który myli się i wkrótce ponawia próbę; który wkrótce zna triumf wielkiego osiągnięcia i który jeśli nawet przegra, przynajmniej przegra dając z siebie wszystko, tak że jego miejsce nigdy nie bedzie z tymi chłodnymi i tchórzliwymi duszami, które nie zaznały ni zwycięstwa ni porażki" Theodor Roosevelt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Jak długo ćwiczysz w ogóle? Jak długo takim systemem? Ogólnie jest ciężko czy można jeszcze coś dorzucić?
Trening obwodowy i kettlebelle to dobre uzupełnienie MMA.
Co do planu, w sieci ich jest mnóstwo, polecam treningi WODYNA i woja, warto zajrzeć też do crossfitowego tematu maxwell'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 218
No teraz to nieprzerwalnie ponad miesiac jakies 6 tyg i po prostu nie wiem jak bedzie lepiej zauwazylem u siebie spadek sily kosztem szybkosci

"Uznanie należy sie człowiekowi,który jest na arenie; którego twarz naznaczona jest pyłem, potem i krwią; który odważnie dąży do celu; który myli się i wkrótce ponawia próbę; który wkrótce zna triumf wielkiego osiągnięcia i który jeśli nawet przegra, przynajmniej przegra dając z siebie wszystko, tak że jego miejsce nigdy nie bedzie z tymi chłodnymi i tchórzliwymi duszami, które nie zaznały ni zwycięstwa ni porażki" Theodor Roosevelt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko zależy od Twojego celu, jak zależy Ci na wytrzymałości i szybkości to zostaw tak jak jest, sam widzisz poprawe w szybkości, spadkami siły tak sie nie przejmuj, wytrzymałość jest dużo ważniejsza.

Sam fakt, że zadajesz to pytanie, nasuwa wniosek, że stosując ciężki trening siłowy mógłbyś sie po prostu zajechać.

Ćwicz tak jak jest, póki są efekty i progres, zarówno w obwodach jak i na macie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Statystyki polskiego MMA

Następny temat

GSP vs. Diaz !?

WHEY premium