SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na obiad panie i panowie.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Robilem nog i i cos mnie pokusilo o rekord i zlamalo mnie sztanga spadla z karku i na stojak wpadla i wgniecenie jest .. + 10kg kolko sie rozlecialo ,dziekuje dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8274
hehe :D to grubo. Ale pamiętaj najpierw są porażki, a dopiero później będzie sukces :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Dokladnie Lucas dlatego za tydzien to bedzie wyebane !
Chce sobie zrobic tatuaz cos w stylu takie tekstu jak napisales :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tatuaże z tekstami są poebane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8274
wszystko zalezy jaki tekst i jak to jest wykonane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
GE$TREe po takiej akcji, zaszczytem będzie Cie poznać %)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Wacki sie wie ^^ chyj tam zemna szkoda kolka i stojaka.. xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Po 3 tygodniach kury, ryżu i trawy, czas na podniesienie leptyny (pizza time) :)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Grubasie i tak redu wolno leci..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
po treningu i cardio, oj**ałem ziemniaki z piekarnika oraz pieczone filety z serem żółtym i koncentratem pomidorowym, czuje się jakbym robił mase :D

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Bartek / forma na lato

Następny temat

Sprawdzanie wyników IF

WHEY premium