SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na obiad panie i panowie.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105378

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Dokladnie kurs to najmniejszy problem teraz ,i lepiej ucz sie jak najdluzej chociaz z wzgledu op*****ylania sie ,a nie tak jak ja odrazu do pracy i mi sie juz nie chce xDD!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
w sumei racja. Jakbym rozkminił sobie studia np. z rachunkowości i marketingu to by mi mogło sporo pomóc w zawodzie. Bo biologia niestety nie jest moją mocną stroną (mówie o tych wszystkich ksylemach, meduzach itp. bo z anatomii to bym cały bio-chem rozłożył na łopatki), a kursy trzeba mieć. + sport i zabawa z dietami/treningami sprawia mi na tyle przyjemności, że sobie nie wyobrażam że miałbym z tego rezygnować, a zrobienie z tego swojego 'przepisu na życie' to by było coś pięknego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Studia są fajne, słowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94852 Napisanych postów 364845 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670248
dokładnie szkoda zostawiac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jakbym ogarnął hajsy+studia+kursy, to mógłbym założyć fitnessclub z konkurencyjnymi cenami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Tak naprawde studia nic nie daja w tych czasach ,ale studiuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jeśli wybiorę sobie kierunek związany z zarządzaniem, finansami czy czymkolwiek z tej beczki, to studia dadzą mi wiedzę, którą będę mógł wykorzystać w praktyce do zrobienia byznesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Miałam kilka razy taką sytuację, że gdzieś do pracy startowałam i pozytywnie patrzyli na to że mam papier mimo, że zupełnie nie w zawodzie więc nigdy nie wiadomo.

DreamEvil wejściówkę dla vipów dostanę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Tak w ogóle to w tym wieku tak na prawdę ciężko jakoś na 100 % zdecydować co się chce robić (nie mówię, że to niemożliwe). Studia to dobry czas żeby się zastanowić, popróbować różnych dróg, zmienić zdanie itp. No i jak mówię to na ogół niezła zabawa. Korzystaj puki możesz. Jak pisałam, ja tam bym sobie chętnie znowu coś postudiowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Bartek / forma na lato

Następny temat

Sprawdzanie wyników IF

WHEY premium