SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na obiad panie i panowie.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105421

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Idz do normalnej szkoly i tyle ,jesli chcesz pomagac innym to zajmniesz sie tym po szkole. Zrobisz kursy i wtedy znajdziesz prace w tym kierunku teraz nie ma co sie trudzic tym bo szkola gowno ci da :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4047
też prawda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
Kiwaz jeśli chciałbyś, żeby poradnictwo dietetyczne stanowiło Twój zawód, a nie jedynie hobby po pracy, to moim zdaniem powinieneś poważnie rozważyć podjęcie studiów w tym kierunku.

Tak czy inaczej - kluczowe dla sukcesu jest, to ile czasu poświęcisz na samodzielne (niewymuszone sprawdzianami na kursach i kolokwiami na uczelni) poszerzanie wiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94862 Napisanych postów 364858 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670280
dzień dobry,dlaczego spam padł??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie wiem
Dzień dobry. Swoją drogą mam życiowy spadek formy aktualnie (wyglądam, czuję się i w ogóle wszystko gorzej, niż przez ostatni rok, chyba tak źle jescze nie było, próbuje to ogarnąć i w miarę z tego wychodzę, ale jest źle).
I będąc 2 lata na matfizie, jakiś miesiąc temu postanowiłem, że idę na studia medyczne właśnie ze względu na to, by zostać dietetykiem/fizjoterapeutą/whatever. Mam rok na ogarnięcie 3 lat materiału z bio - bo był to przedmiot, który do tej pory olewałem ciepłym moczem. Życzcie mi powidzenia Miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94862 Napisanych postów 364858 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670280
a kto ci broni spać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94862 Napisanych postów 364858 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670280
jak sie tym zainteresowałes to nauka bedzie przyjemnością

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
ale czym zainteresowałem? sorki ciężko jarzę

nauka broni mi spać niestety, trzeba zaborczy język zdać


edit: aa to do dreama było, nie zrozumiałem

Zmieniony przez - dexterpro w dniu 2014-05-15 08:31:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Bylem na badniach krwi ,moczu i dodatkowo zaplacilem za zbadanie insuliny ,cholesterolu calkowitego ,testosteronu , potasu ,magnezu ciekawe co wyjdzie :D Pewnie testosteron -500 bo slabo rosne .. xD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Bartek / forma na lato

Następny temat

Sprawdzanie wyników IF

WHEY premium