SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na obiad panie i panowie.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105369

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tak miałem zamiar zrobić, ale mnie hcuj strzelił jak zobaczyłem jakie skile teraz się ma na niskich lvl... 8lvl z dobrym skillem to najlepszy start, bo ma się wejście dobre w expa i się wszystkiego od nowa uczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
26 distance fighting. Ja to jestem szalony ;__;

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
btw. rozkminiłem dobrą opcję na exp (pewnie wszyscy tak robią od 15 lat, ale się pochwalę). Biorę 4 life ringi na poh i expię z life ringiem włączonym cały czas, a jak dochodzę do gs to zmieniam na ROH i jest gitara bez użycia ani 1 potiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Uczcie mnie grać w tibie, bo jestem totalnym noobem. Od razu notatki będę robił i będę tu wpadał i pytał

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
DreamDevil ja loce life i zakladam odrazu. Nie da sie nauczyc ,musisz grac:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nawet jeszcze inaczej. zaczynam od wyverna nad poh, ubijam go, potem schodzę cały czas aż do minotaurów bez life ringa cały czas, rozwalam, idę w prawo i w dół cały czas bez life ringa jak dojdę do temple to zakładam i rozwalam cały spot poniżej, potem jak już się dobiję do gs to zakładam roh i jak ubiję wszystkie gsy do pewnego poziomu (3 bodajże) to z powrotem life ring aż do temple, potem zdejmuję I robię takie rundy sobie, jak dojdę do minosów to tam jest taka fajna skrytka na plecak i tam mam royal speary i lootbag
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
GESTREe
DreamDevil ja loce life i zakladam odrazu. Nie da sie nauczyc ,musisz grac:D


to mówie, że gram od 8lvl ale już wyskilowaną postacią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Ale jakieś pro tipy na temat expa, ekspowisk i takich tam możecie dać ^^

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no to jak dla mnie to jedyną słuszną opcją wyboru miasta jest venore i od 8lvl pallem lecisz na poh
Gestre: dreamEvil, tam nie ma d. To jest tytuł piosenki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
A co bys chcial konkretnei wiedziec?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Bartek / forma na lato

Następny temat

Sprawdzanie wyników IF

WHEY premium