SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na obiad panie i panowie.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105461

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9988 Napisanych postów 5638 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18404
ale jak był potrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
yup, ale to było tylko na próbę. Poza tym jedząc 1400kcal robiłem dziennie trening siłowy + hiit/cardio/orlik i jeszcze do tego ciężko pracowałem fizycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9988 Napisanych postów 5638 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18404
to i tak deficyt jest baaardzo duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
generalnie planowany ten czit był na sobotę, ale wczoraj mnie tak bolało już wszystko z głodu, że nie mogłem spać, więc się nawpyerdzielałem na noc i dzisiaj idę za ciosem już wiem,żę to nie był najlepszy pomysł i teraz robię 1800kcal LF i co 2 tygodnie małe ładowanko będzie wpadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9988 Napisanych postów 5638 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18404
co tydzień to za często
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dzisiaj leci opór zjadłem póki co lody, jakieś batoniki, kilka kawałków ciasta, podwójne wpc (THE BEST) i teraz czekam aż mi się to wsyzstko ustabilizuje w żołądku, oszamię łososia z ryżem przed treningiem, pójdę spompować plecy + cardio, potem pizza, naleśniki z czoko i twarogiem (pozbierałem nawet jeżyny i maliny z działki, to sobie będę jeszcze owocami przekładał ). No i praca w polu ofc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9988 Napisanych postów 5638 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18404
i potem ze 3 dni aby się wypłukac z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
agnieszka.aj.
co tydzień to za często


dlatego będę leciał co 2 tygodnie I to też nie będzie jakiś szał ciał tylko max 3000kcal i raczej refeed niż cheat day. To będzie tkai dzień miski 90/10, muszę się nauczyć, że nie można mieć wszystkiego - czyli nie ma, że cheat day to lody+kajmak+chińczyk itp. Tylko danego dnia "ładowania" zjem 2500kcal + na przykład lody albo kilka kawałków pizzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9988 Napisanych postów 5638 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18404
zanim w keto znowu wskoczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja już iwem że nie mogę keto robić, bo ja nie zrezygnuję z aktywności fizycznej, a na keto mimo wszystko trzeba. Pracować fizycznie muszę, bo to moja własna działka i po prostu tate mnie potrzebuje, bo to by było coś nie tak, jakby 50 letni chłop robił płot, a 18 latek siedizał na dupie. A ze sportu też nie zrezygnuję żadnego, bo po prostu nie potrafię muszę na HC lecieć bo inaczej się wyniszczę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Bartek / forma na lato

Następny temat

Sprawdzanie wyników IF

WHEY premium