SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na obiad panie i panowie.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105368

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Kuba sprawdz sobie e-mail, Dawid dobrze wiesz, że ja na kebsie forme robiłem :P

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
No wiadomo nie tylko ty :D
Ale tobie poszlo w miesnie mi znow w bemben xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Bo wziąłeś w tortilli, zamiast w bułce

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412


Tak apropo miales mi poslac cos o bcaa na masie i leucynie :P

A druga sprawa ,ESC odpisalo mi po 2 dniach ze moj certyfikat bedzie gotowy na poczatku przyszlego tygodnia , to sa w ogole kpiny jakies placisz za cos czego nie masz i sie prosic musisz o to ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Ja do dziś od nich nie dostalem materiałów, gdyby nie ty to bym ich wogóle nie miał.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
No ale naprawde placisz za to hajs a oni takie szopki odpierdylaja bez przesady .. poczekam jeszcze ten tydzien jak w nastepnym nie bedzie a jak ich zyebie to masakra :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
ale dzisiaj wkurvienie, przed sek pomyślałem a co mi tam zrobie sobie omlet twarogowo białkowy. 2 jaja 100 g twarogu i 30 g tego gównianego wpc w prochu ekono vanilia. ja p******e jak to zmiksowałem to już wiedziałem że będze grubo. upiekłem po 1 gryzie już nudności tego jeść się nie dało,wywaliłem całego omleta psom. nigdy więcej białka w żadnym posiłku ani słodzika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Do omleta szkoda pchać białko, lepiej do twarogu i posmarować góre.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Naucz sie gotowac

wacki poslesz to o tym bcaa :P?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Ale miałem epicką akcję (tu są gracze więc sie pochwalę). Wracałem z lootbagiem który zbierałem przez cały okres bicia od 37 do 38lvl (jakieś 10k ważył, knight sety, warrior helmet, śmieci, halabardy, two handed swordy i inne, razem wartość pewnie pod 50k podejdzie ) i jakiś ziomeczek usiłował mi go po drodze ukraść. Patrzę... 17lvl, więc zaniosłem go z tym bp "na manowce" i jak już byliśmy daleko od bezpiecznych miejsc to go zacząłem bić Zszedł na 3 hity i... BOHY i bp pełen potków i jakieś śmieci szybko przerzuciłem itemki na 2 postać i bp zapchałem do depo więc loot+bohy jest już bezpieczny, a teraz tylko czekam aż 38lvlowi skull zejdzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Bartek / forma na lato

Następny temat

Sprawdzanie wyników IF

WHEY premium