SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na obiad panie i panowie.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
No domyslam sie ze u was pol tak pol tak. No stary jak ja gadam z kims z "polski" to tak kalecze ten jezyk ..pewnie zauwazyles jak sie spotkalismy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Wiesz może dlatego, ze u nas tez starsze pokolenie zaciąga i mówi gwarą , nie miałem problemu aby Cie zrozumieć, ale jak bys pojechał nad morze, to by było śmiesznie :D

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
No tak tylko ze ja polowe mowilem polowe godolch. A jak staram sie mowic to mi to niewychodz i jakbym byl d****em :D
A jak faftaq sie pytal kto nie ma certyfikatu i ze ma sie podpisac to powiedza, "to moze jo sie podpisza pierwszy" to wszyscy sie patrzeli razem z nim jak na d****a xDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Hehe bo dla nich to jest nowość jak ktoś godo a nie mówi ;)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
No tak :D Ja jak gadam z kims z "polski" to zawsze sie zapomne i gadam swoja gwara a pozniej musze powtarzac bo nie rozumieja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94866 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
to bardzo fajnie bo czasem lubię posłuchac własnie innej gwary

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Ale nie zrozumial bys polowe rzeczy ,jak bylem w lodzi z ojcem po samochod to koles tak sie smial i mowil ze tak fajnie mowily ze szok :D
Ale powiem wam ze dziewczyna na to leca xDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
są tego plusy :D

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
u Was dalej taki skwar?

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Lampa niesamowita, ale ja lubie taka pogode :)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Bartek / forma na lato

Następny temat

Sprawdzanie wyników IF

WHEY premium