SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na obiad panie i panowie.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105453

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
dzieki za odpowiedź :)

co tu ostatnimi czasy taka cisza? Kiedyś spam zapełniony w 3 dni a teraz ...

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Kazdy szlifuje forme ? Tez mnie ciekawi nudno ze szok w ogole na forum malo sie dzieje ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
juniorzy mają koniec roku i zapyerdalają, żeby podbić oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
a no tak, ja już na szczęście matura za sobą - mam nadzieje, że pisemne zdane

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
śmieszne te matury w tym roku. Podstawa z maty nieprzyzwoicie łatwa, rozszerzenie nieprzyzwoicie trudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
przy okazji jak już coś się dzieje to zapytam. Co oznaczają dwie pozycje zaznaczone czerwonym obwodem?

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
DreamEvil
śmieszne te matury w tym roku. Podstawa z maty nieprzyzwoicie łatwa, rozszerzenie nieprzyzwoicie trudne


z zadaniami zamkniętymi się zgodzę lecz niektóre otwarte były nadzwyczaj trudne

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Jak wyżej. Zamknięte banał ale otwarte to chyba z 2 zrobiłem w całości na max punktów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
rozszerzenie było challenging. Ale ja, będąc w dużo lepszej sytuacji niż wy (tak, wiem o tym), czyli w domu przy piwku, z pomocą wyłącznie karty wzorów zrobiłem podstawę na 90% - a kilku rzeczy jeszcze nawet nie miałem w szkole Łatwo mówić, wiem, pewnie na maturce miałbym relatywnie mniej, zobaczymy jak to będzie za rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
echh, matura, kiedy to było...




2 lata temu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Bartek / forma na lato

Następny temat

Sprawdzanie wyników IF

WHEY premium