SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pora na obiad panie i panowie.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94869 Napisanych postów 364869 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670313
co tam u was ciekawego??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja wlasnie stestowalem sobie spód do pizzy z kalafiora
Patrzcie i ślińcie się :D Cyknąłem fotke zanim pojdzie na to tona ketchupu :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Jajka z majonezem i papryką są ekstra. Fajnie póki jeszcze 3 tyś kcal, potem tniemy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
a ja szamie kolacyjke, 250g twarogu, ~150g owoców i jogurt naturalny :D

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3000kcal? Farciarz. Wypraszam sobie takie zdjęcia bo ja już zamknąłem okno a tylko 1700kcal spożywam ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypraszasz? Właśnie na ostatni posiłek szamię ciasto bananowo-cynamonowo-czekoladowe Zero mąki,na bazie.... Fasoli czerwonej :D Mega kosa w smaku,miekkie w srodku,na koncu przesmarowalem wierzch twarogiem wymieszanym ze slodzikiem i syropem malinowym.

Oooops,znowu to zrobilem,przepraszam :D Fajna foremka,nie?
Kocham mieć wolne i robić takie wynalazki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Zgadza się Wacki, TSE nie jest złe tylko szybko się przyzwyczajam, mniej więcej tydzień i trzeba zwiększać dawkę.. ale to chyba ogólnie z kofeiną tak jest? bo ostatnio wstalem rano, walnąłem kawe i poszedłem spać :D a jeszcze z 2 miesiące temu jak wcale nie piłem kawy to jedna słaba kawka trzymała mnie cały dzień na sztywnych nogach

ps.
fajne 'ciasto' widziałem gdzieś przepis na to ale nie chciało mi się robić a teraz to zbyt ekstremalne kalorie na takie ekscesy

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2014-06-21 22:15:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kofeina ze spalacza bardzo cienko kopie. Nie czuć tego tak samo jakbyś walnął kapsa kofeiny. Mam i spalacz i kofe solo i kofa solo 1 kaps 200mg tak wyrywa z butów masakrycznie że do spalacza nie ma porównania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Na mnie dobrze działa ale tak jak mówię, szybko się przyzwyczajam. Mnie jeszcze niedawno słaba kawa (z 1 łyżeczki rozpuszczalna) potrafiła pokopać, a od 2 miechów piję kawkę i od 2tyg biorę spalacz i szybko się oswoiłem, za szybko niestety :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiadomo że ta tolerancja rośnie. Ja tak to rano piłem zawsze kawe z 3-4 i przed treningiem kaps kofy ale jak biore 2x3kaps dziennie spalacza to kawy i kofy nie biore zeby sie nie zajezdzić bo organizm tą kofę odczuwa ale nie ma po prostu takiego doraźnego działania w postaci pobudzenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Bartek / forma na lato

Następny temat

Sprawdzanie wyników IF

WHEY premium