SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskikoks [BLOG] - moje zmagania z siłownią i powrotem do zdrowia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Coś takiego, albo jak kiedyś było modne CKD
W każdym razie jak z rana wpadnie jaglanka po całym tygodniu niejedzania węgli to po godzinie mam taki power, że nie wiem co ze sobą zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
Tylko weź wytrzymaj cały tydzień na tak niskich węglach. Chyba potem człowiek tylko żyje tym dniem że będzie ładowanie;)

Siłownia ekstra a z czasem pewnie będzie się w miarę rozrastać i można robić fajnie treningi.

Forma też dobra siedzi patrząc ile masz tych wszystkich przygód w życiu osobistym;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
arturl1986
Tylko weź wytrzymaj cały tydzień na tak niskich węglach. Chyba potem człowiek tylko żyje tym dniem że będzie ładowanie;)

Siłownia ekstra a z czasem pewnie będzie się w miarę rozrastać i można robić fajnie treningi.

Forma też dobra siedzi patrząc ile masz tych wszystkich przygód w życiu osobistym;(




Ja tak leciałem przez kilka miesięcy. Bardzo sobie cenię diety wysoko tłuszczowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Głód na takiej ilości ww jest mniej odczuwalny niż na HCLF i podobnej kaloryce, ale zdolności wysiłkowe są już trochę mniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24265 Napisanych postów 25219 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020288
Polskikoks
Głód na takiej ilości ww jest mniej odczuwalny niż na HCLF i podobnej kaloryce, ale zdolności wysiłkowe są już trochę mniejsze.


Jak zastosujesz węgle wokół treningu, to nie powinieneś mieć problemów.

Ja na keto trenowałem Crossfit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Przyznam, że mieszkałem w domu 20 lat, fakt jest to skarbonka bez dna i ciągła podaż roboty... Dlatego dla siebie wybrałem mieszkanie żeby nie musieć się z tym pyerdolić, bo po 20 latach z rodzicami rzygałem już koszeniem trawy, grabieniem liści i całym tym chuyostwem...
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Doskonale rozumiem Georgu. Ja w tym domu dorastałem do 19 roku życia, więc wiedziałem z czym to się wiąże. A to dodatkowo działka w części leśna z pow. 3300m2, więc koszenia i grabienia liści jest w chooy.
Wybyłem z domu na studia do Wrocławia w 2009, później parę lat w Hamburgu, kolejne kilka w Łodzi i jak wróciłem po ponad 12 latach to widzę po sobie jakim mieszczuchem się zrobiłem Jednak z miesiąca na miesiąc się przestawiam.


Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2022-07-16 11:37:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
W takim razie na pewno decyzja była świadoma
Gorzej jak ktoś tego nigdy nie zaznał i decyduje się na coś takiego. Wtedy może być lekko rozczarowany

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Zawsze do Ciebie zaglądam, ale nie zawsze piszę
Musimy przybić sobie piątkę, bo ja zaraz też będę miał dom zamiast mieszkania, ale mały domek Być może do pewnego drugiego aspektu, o którym piszesz, też będziemy mogli zbić sobie piątki za jakiś czas, ale to plany plany plany A węgli też mam mało- 100-140, ale za to 2x w tygodniu refeed i wtedy 420g

Duży dom ma swoje plusy- zawsze jest miejsce na własną siłownię- ja na 100m2 raczej jej nie będę próbował zrobić, zresztą... pół życia przećwiczyłem w domu i jakoś chyba "prościej" na zwykłej siłowni Ponad 30 arów to jest co robić, fakt Sylwetka świetna jak zawsze, barki, ręce, klatka robią dużą robotę!


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2022-07-16 15:18:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Jak ktoś chcę to i tak formę zrobi wszędzie czy to w domu czy na siłce :) jak ktoś nie chce to nigdzie nie zrobi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki na podstawie zdjec i porada w psrawie treningu - co dalej..?? Masa czy redukcja..?

Następny temat

Osłabiony układ nerowy

WHEY premium