SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Polskikoks [BLOG] - moje zmagania z siłownią i powrotem do zdrowia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1242 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180002
Eliminacja błonnika - jak tylko uciąłem jego ilość za mocno to kończyło się zaparciami i w konsekwencji jeszcze gorszymi problemami.

Z bakterii to chyba tylko yersinii jeszcze nie zbadałem, ale nie wiem czy warto, bo objawy nieco odbiegają.

Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2019-01-11 19:19:52

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1242 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180002
Leci właśnie 3ci tydzień maso-siły. Sylwetka zaczyna być trochę bardziej mglista, ale nie zależy mi teraz na tym, żeby trzymać cały czas niski bf. Ciężary idą powoli w górę. Samopoczucie raz lepsze, raz gorsze. Kalorii jest już tyle, że ani nie czuję się głodny, ani też specjalnie pełny. W kwestiach zdrowotnych dalej nic nie wiadomo, bo dopiero poumawiałem terminy i na najbliższy, żeby zrobić to na NFZ trzeba poczekać następny miesiąc.

Wyrywkowo szama z ostatnich dni:
naleśniki na maślance z twarogiem z próżonymi jabłkiem

gulasz z szynki wieprzowej z ziemniakami

białkowo-węglowodanowe ciasto z mikrofali z jabłkiem i cynamonem

No i aktualne zdjęcia. Porobiłbym w pozach, ale nie ma kto zrobić. A przed swoją kobietą nie będę pajacował

Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2019-01-14 20:40:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 323 Napisanych postów 907 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 43463
Ciesz sie ze za miesiac masz już na NFZ w Polsce to Bardzo szybko. No sylwetka bardzo zamglona ja tak nie wyglądam na końcach minicutac :) Teraz masz za cel siłe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wiem, że szybko. Gdyby nie pomoc pewnej osoby to czekał bym do sierpnia, serio Cel teraz to głównie siła, ale mam tam akcesoria, żeby dobijać objętości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 283 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74219
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki na podstawie zdjec i porada w psrawie treningu - co dalej..?? Masa czy redukcja..?

;