SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskikoks [BLOG] - moje zmagania z siłownią i powrotem do zdrowia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Co u mnie - ćwiczę od powrotu w systeme góra-dół-wolne. 2 tygodnie redukcji za mną. Przez pierwsze 8 dni waga spadła 5kg, kolejne 6 dni nic się nie zmieniła. Dziś 90kg na czczo(na domowej wadze, która zaniża). Od jutra obcinam 150 kcal z DT i DNT, może dodam też trochę cardio.

Pojawiłem się na ustawce, co prawda jedynie na części treningowej. Chyba nie powiem nic nowego jak napiszę, że największe wrażenie zrobili na mnie Marian, Dawid Cnota i jeszcze kolega w niebieskim tanku, którego pamiętam z poprzedniej ustawki. Niestety nie znam ani imienia, ani nicku, ale rozmiar, jakość mięsa, odtłuszczenie - klasa.
Do zdjęć się nie pchałem, więc nie było mnie widać na relacjach. Swoją drogą przy tylu konkretnych zawodnikach można na prawdę poczuć się małym i przypomnieć sobie swoje miesce w szeregu

Wczoraj dostałem od Domina jedyne zdjęcie co przypozowaliśmy z nim i Tomkiem. Tego dnia robiłem nogi, a jak to powiedział Domin, nawet na pompie dalej brakuje im do góry. No cóż, planowo zostały 3-4 tygodnie minicutu i dalej będę masował poświęcając nogom 2 osobne treningi w tygodniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Zdjęcia nie oszukuja mega progress zrobiłeś ;) dobrze wiesz że zazdroszczę tobie tej góry...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Ja tak mam z nogami u Ciebie - i rozmiaru i siły, bo siadasz prawie 2x więcej ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Polskikoks
Ja tak mam z nogami u Ciebie - i rozmiaru i siły, bo siadasz prawie 2x więcej ode mnie

Za rok ocenimy; nasze słabe punkty bo ty tylko w Łodzi na ustawce jesteś ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
dzięki za miłe słowa ;)
Na początku Cię nie poznałem,ale ludzi było dużo, dobrze że zagadałeś ;) a chyba kiedys już się na ustawce widzieliśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958340
Polskikoks
jeszcze kolega w niebieskim tanku, którego pamiętam z poprzedniej ustawki. Niestety nie znam ani imienia, ani nicku, ale rozmiar, jakość mięsa, odtłuszczenie - klasa.



To mój znajomy Mariusz, klient sklepu i ostatnio 'podopieczny'. Pomagałem mu wystartować ze wspomaganiem i zrobić redukcję, wyszło mega szybko i bardzo dobrze, byłem w szoku jak z tygodnia na tydzień zmienia się jego sylwetka.
Z racji, ze ma potencjał - przejął go Przemek i mam nadzieje poprowadzi do sukcesów na scenie Chyba w planach są debiuty na koniec lutego.
Gość jest fenomenem, bo dopiero pierwszy raz wrzucił testa i to w dawce , jaką większość wyśmieje, tak więc jest nadzieja na jeszcze większy progres - jak trafil pod odpowiednie skrzydła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
3 tydzień redukcji w toku.

Waga na czczo z 95 kg na 89,2 kg dziś, z tym, że pierwsze 4 kg poleciały w ciągu 3 pierwszych dni, później leciało już stopniowo.
Na treningach póki co cały czas dokładam, szczególnie na nogach co cieszy. Wydolność na duży plus. Cardio robię codziennie.
Jak będzie schodziło tak dalej, to ciągnę minicut do 3-4 stycznia, z przerwą na wigilię, święta i sylwestra, gdzie na pewno będę jadł klasycznie plus wpadnie coś alko. Po nowym roku odpalę masę.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870104
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PK, powiedz mi, jak liczysz kalorie, bo sam szukam schematu dla siebie? Jakaś aplikacja w telefonie, czy też sztywne posiłki? Jak to zrobić najlepiej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki na podstawie zdjec i porada w psrawie treningu - co dalej..?? Masa czy redukcja..?

Następny temat

Osłabiony układ nerowy

WHEY premium