SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskikoks [BLOG] - moje zmagania z siłownią i powrotem do zdrowia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208477
Dokładnie Dominik.

A tymczasem jestem drugi dzień na samych papkach i szejkach. Jutro i pojutrze już głodówka i środki przeczyszczające. W piątek po południu biopsja.
Dzisiaj jeszcze zrobię trening FBW, bo następny będzie najszybciej w sobotę jak dojdę do siebie.
Także w piątek wybiją 4 tygodnie redukcji i na tym kończę minicuta.
Do świąt faza podtrzymania.
Po świętach podbijam kalorie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
A ty chciałeś whisky się odwadniać a tu takie rzeczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208477
No i będę. Od powrotu z Turcji ponad 2 miesiące temu nie napiłem się ani łyka alko w żadnej postaci.
Na wszystko jest odpowiednia pora A ja po badaniu i tak minimum miesiąc muszę poczekać na wyniki badań mikroskopowych wycinków, czy cokolwiek pokażą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208477
Pierwszy trening od ponad 2 miesięcy zrobiony poza stałym schematem z powodu badania.

Dziś FBW:

1. Cyclist squat - do 90kg x 10 + drop
2. MCNPN do 150kg x 5 + drop
3. Dipsy do +32kg x 7 + drop
4. Podciąganie na drążku pochwytem do +20kg x 5 + drop
5. SS: Unoszenie bokiem 12kg + wyciskanie hantli stojąc 20kg

Po treningu zjadłem zmiksowaną papkę na kolację:
WPC + mąka ryżowa + kasza manna + banan + jabłko + masło krowie
i dalej czeka mnie już głodówka.

Jutro praca z domu. Na zabicie czasu przy głodzie, który będzie mi towarzyszył dojechał Hitman na PS4 jako prezent gwiazdkowy od mojej lubej

Z racji, że w wyglądzie już za wiele się nie zmieni(może jedynie wypłaszczyć) wrzucam zdjęcie efektu niemal 4 tygodniowej redukcji.
Z pomiarów znam tylko:
waga: 87kg -> 84kg
biceps: 41cm -> 40,5 cm (na zimno)
pasa nie mierzyłem, ale pasek do spodni zapinam jedno oczko dalej




Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2018-12-12 19:47:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
obserwuje z ukrycia cały czas-dobra forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Ładnie się wyostrzyła sylwetka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Zdecydowanie na plus, liczby liczbami, ale zdjęcia nie kłamią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208477
Mariusz, Dominik, Tomek - dzięki za miłe słowa. To motywuje jak efekty zauważają też inni. Wiem wtedy, że nic sobie nie wkręcam.

Tymczasem za mną 2 bardzo ciężkie dni. W końcu udało mi się należycie przygotować do badania i wyczyścić do końca, z czym zawsze miałem problem. Okupiłem to 2 dobami bez jedzenia. Dodatkowo badanie w odróżnieniu do poprzednich odbyło się bez znieczulenia i jelito miałem rozdmuchiwane powietrzem, a nie jak ostatnim razem takim gazem, który po badaniu wchłania się przez ścianki jelita. Było to najbardziej bolesne badanie do tej pory, po którym jeszcze 2h utrzymywał się taki ból brzucha, że myślałem że nie dojadę do domu i zemdleję gdzieś po drodze. Niemniej jednak mam wielką satysfakcję, bo lekarz pobrał wycinki z 4 różnych rejonów jelita, które zostaną przebadane pod kątem mikroskopowego zapalenia jelita grubego. Za około miesiąc się wyjaśni, czy ta hipoteza cokolwiek pokaże/wyjaśni.
A teraz wracam do siebie i jem, a jak żołądek zaczął pracować tak 3h po badaniu to apetyt jest ogromny. Jeszcze 1-2 posiłki i pojadę na siłownię spompować górę. A jutro nogi, bo na dwójach po ostatnich martwych na prostych nogach, gdzie dołożyłem do 150kg jeszcze mam lekkie domsy.


Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2018-12-15 07:45:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Cóż ja mogę napisać trzymam kciuki za udany wynik. Kiedy będziesz wiedzieć o wynikach ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki na podstawie zdjec i porada w psrawie treningu - co dalej..?? Masa czy redukcja..?

Następny temat

Osłabiony układ nerowy

WHEY premium