SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskikoks [BLOG] - moje zmagania z siłownią i powrotem do zdrowia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Jestem już po treningu. Wybrałem się dziś do Kuźni i chyba będę tam częściej zaglądał, bo siłownia jest świetnie wyposażona, no i nie jest zatłoczona.

Szama z ostatnich dni:






I zdjęcia robione kilka dni temu podczas 3go dnia redukcji obrazujące wyjściową formę. Na święta będzie już lepsza jakość. Waga dziś po treningu 86,2 kg.





Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2018-11-22 18:52:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Człowiek wieczna forma ;) Jedzenie jak zwykle ładne, fajne że wracasz do iffym to nastepnym razem wspólną szama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Szamka pierwsza klasa i estetyczna sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Wow, świetna sylwetka, jak zawsze w formie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Szkoda, że te interwencje żywieniowe od Pana Tadeusza nie pomogły ... razem doszliście do wniosku, że lepiej będzie wrócić na Twój wcześniejszy model żywienia ? Trzymam kciuki, że znajdziesz w końcu przyczynę całego tego gó*wna ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
NicNieWiem - można tak powiedzieć, przerobiliśmy jedną dietę, a później okres 3 tygodni po mocnych modyfikacjach.Szczerze mówiąc nie czuję teraz żadnej różnicy kiedy do diety wrócił nabiał czy zboża glutenowe. Nadal miewam całkiem niezłe dni, gdzie jednak coś tam cały czas doskwiera, ale wpadają 2-3 dni takie, że ledwo daję radę z najzwyklejszymi rzeczami jak choćby praca. Mógłbyś polecić jakiegoś dobrego gastro w Wawie? Słyszałem, że poziom tych lekarzy jest trochę lepszy niż w Łodzi.

W piątek był trening Push, mimo nienajlepszego samopoczucia całkiem ok. Dołożyłem jedno ćwiczenie na klatkę.
1. Wyciskanie leżąc - do 95 kg x 6 + drop
2. OHP - do 70kg x 3 + drop
3. Dipsy - do +30kg x 5 + drop
4. Rozpiętki w bramie
5. Unoszenie bokiem z linką wyciągu
6. Fracuskie wyciskanie sztangi łamanej stojąc


No i dziś nogi na nowym gruncie. W siłowni gdzie zamierzałem zrobić trening był turniej squasha i ludzi tyle, że nie było wolnych kluczyków od szafek. Szybko podjąłem decyzję, że przejdę się do siłowni po sąsiedzku, bo też akceptują Multisporta i muszę przyznać, że też jest dobrze wyposażona.

1. Siady hihg-bar - do 100kg x 5 + drop
2. Bułgary - do 2x20kg x 12
3. Uginanie nóg na maszynie
4. Wyciskanie na suwnicy
5. Wspięcia na palce
6. AB-wheel 3s

Co do diety nawet nie robiłem zdjęć, bo posiłki są tak zayebiste, że od razu znikają z pojemnika, zanim wpadnę na to, żeby je pokazać
Jedynie mam naleśniki z dziś, których naoglądam się u Czawaja i później mam na nie smaka.
Składniki:
ciasto: mąka jaglana 30g, mąka ryżowa 30g, mąka pszenna 40g, 1 jajo, 100ml mleka 1,5% + woda
farsz: twaróg półtłusty 250g, mus owocowy Kubuś 100g, cynamon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Ostatnio pisałeś że dużym ciężarem robie siady to tak jak ja u ciebie patrze na ohp. O 70 kg mogę pomarzyć jak narazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Naleśniki wspaniałe, zatwierdzam!
No też mi się w oczy rzuciło to 70 na ohp, dużo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Dzień przed ustawką, jeszcze na wyższych kaloriach poszło 72,5kg x 5 w pełnym zakresie, ale wtedy push zaczynałem od OHP. Jak tylko dodałem ławkę przed to siły na OHP zostaje znacznie mniej. To obok wiosła jednorącz mój jeden z mocniejszych punktów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
dr. Walęcik-Kot - ale na termin trzeba czekać bardzo długo :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki na podstawie zdjec i porada w psrawie treningu - co dalej..?? Masa czy redukcja..?

Następny temat

Osłabiony układ nerowy

WHEY premium