SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORADY W DZIALE KUCHNIA SFD - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania cz.2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247497

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 398
Mleko sojowe ma w sobie naturalny cukier?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
4,3 g cukrów,zaleznie od przelicznika +/- 0.3 g :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
robicie nalesniki na bazie maki zytniej razowej, nadaje się?dziś próbowałem ale średnio wyszło,dawałem mąke+jajko+wode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263223
tomb1
robicie nalesniki na bazie maki zytniej razowej, nadaje się?dziś próbowałem ale średnio wyszło,dawałem mąke+jajko+wode


Da rade robić z różnych mąk... żytniej, ryżowej czy jeszcze innych no ale trzeba sie liczyć z tym że wychodzą jednak troche inaczej niz "klasyki"


w dziale masz tez troche przepisow na nalesniki:

https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html?search=naleśniki


Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-07-25 19:02:14

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
no tak ale robilem z orkiszowej kiedyś i były ok,akurat na półce mam zytnią razową i są słabe podchodza jakby wodą,z zew przypieczone w srodku miekkie, stad moje pytanie czy robicie na bazie akurat tej maki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Mąka orkiszowa to odmiana pszennej, zawiera gluten który nadaje elastyczności naleśniką a żytnia razowa to taka kwaśna,z pełnego przemiału,naleśniki wyjdą,ale nie ma co porównywać ze zwykłymi

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Takie małe pytanie czasami gdy mam mega ochotę na coś słodkiego robię sobie coś takiego że do blendera wlewam odrobinę wody do tego kakao extra ciemne i słodzik w tabletkach i to na chwilę do zamrażarki i powstaje bardzo bardzo gęsty kakaowy krem :D zjadam czegoś takiego max dwie łyżeczki i tak mnie zamula że nie mam już ochoty na żadne słodycze :P Tutaj moje pytanie co można dorzucić do tego kremu żeby dodać mu atrakcyjności smakowej a nie podbijać jednocześnie kaloryczności :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 66 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1913
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 66 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1913
Do 2 tyg mają być na sklepie sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Już zamówiłem parę ciekawych syropów zero i czekam na pakę a w domu póki co aromat vanilla z którego dzisiaj skorzystam :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciasto miodowo-orzechowo-jabłkowe / Deser Sfd

Następny temat

Chleb żytni z orzechami włoskimi i laskowymi na zakwasie

WHEY premium