SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 781388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 683 Napisanych postów 6782 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66881
Z sarmami jest jeszcze większy cyrk niż z ph to dopiero rosyjska ruletka sam się się skusiłem na ostaryne i powiem ze nie warto się w to bawić

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158832

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41866
żeleś
Z sarmami jest jeszcze większy cyrk niż z ph to dopiero rosyjska ruletka sam się się skusiłem na ostaryne i powiem ze nie warto się w to bawić


raz sie skusilem,osta dobra jako dodatek do epi na stawy,solo?-wolalbym kreatyne niz wydac na to kase,Gw tez nigdy wiecej nie kupie,testy testami ale ja nic nie czulem,oba z browna za czasow gdy jakosc u nich byla b.dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 683 Napisanych postów 6782 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66881
włąśnie o te działanie na stawy mi chodziło liczyłem na poprawę , bardziej już cissusa czułem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41866
mi ladnie posmarowalo,lokcie kolana chodzily jak u mlodegoi,natomias cissusa nic nie czulem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2987
Co sądzicie o produktach Sparta Cerberus tri andro ???



Zmieniony przez - bulet1978 w dniu 2016-04-30 18:48:56

Zmieniony przez - bulet1978 w dniu 2016-04-30 18:49:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 683 Napisanych postów 6782 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66881
pisał w twoim temacie raczej nie ma co sobie głowy zawracać są skuteczniejsze środki
zawsze byłem przeciwnikiem stacków łatwiej producent w ch... wali

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Stack są tak robione że warto brać tylko max dawki. Epi prawie zawsze ma 12mg w pixie. Więc trzeba brać 3....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 683 Napisanych postów 6782 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66881
zależy z czym jest stackowane
Były miksy 3 metylowych i jedz to nie srając wątrobą

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
A co sądzicie o firmie Warrior Labz i Underground Pharma? Bo znalazlem polski sklep na necie i się zastanawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium