SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje zmagania z bycia Fat, w bycie Fit..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5504 Napisanych postów 16353 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328260
No mi się wszystkie pokończyły a jeszcze teraz jakie smaki wyszły, widziałeś? Niedługo się pozamawia, dobra sprawa te aromaty, uwielbiam czy do owsa, twarogu czy do kawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29433 Napisanych postów 62872 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902307
Fajnie ze podeszło ćwiczenie na trica a jak bulgary bez trzymania testowałem?

Apropo pytania budyń gotujesz czy dosypujesz poprostu?problem może sprawiać surowa skrobia i na 90% tu jest źródło jeżeli nie dodajesz oczywiście ugotowanego budyniu ew wersji gorący kubek.
Twaróg też może stanowić problem ale skoro całe życie było ok to teraz nic się zmienić nie powinno zresztą mleko i wszystko z laktoza by robiło problem.
Owies też może uczulać jeżeli je się go za dużo lub na surowo.
Ja używam klasycznych górskich płatków nie błyskawicznych i jak parze je za krótko na pół twardo to bąki mnie strasznie mecza.
Powinno się gotować ja zalewam wrzątkiem przykrywam i odstawiam na 25-30 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29433 Napisanych postów 62872 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902307
Nie mam pojęcia o nowych smakach,4 flaszki zamówiłem to na 10 lat mam spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5504 Napisanych postów 16353 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328260
Wcześniej używałem budyniu i problemu nie było, ogólnie robię tak, żewszystko sobie szykuje w jednym pojemniku, włącznie z budyniem, sypie do gara i gotuje, ja głównie bazuje na górskich płatkach, te błyskawiczne jakośmi nie podchodzą w ogole;p
Bułgary też testowane były, pierwsza seria wialo strasznie :D ale druga i trzeba już git, stabilizacja w miarę opanowana, całkiem inne czucie czwórki no i brzuch o wiele lepiej pracował :)

O kurde to sporo nowych smaków podochodziło, ja co jakiś czas zerkam to co chwila tylko dodają jakieś nowe smaki;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29433 Napisanych postów 62872 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902307
Jeżeli gotujesz papkę to temat budyniu zamknięty może być owies lub twaróg.
Daj dziś na ostatni posiłek np wafle ryżowe z twarogiem a jutro powiedzmy owies budyń wpc. Wylapiesz raz dwa co Ci kichy zapycha.

Bulgary bez trzymanki zupełnie inne ćwiczenie mięśnie stopy pracują i wszystkie ja stabilizujące do tego mięśnie głębokie uda stabilizujące kolana przez co je skutecznie wzmacniają, brzuch prostowniki cała tylna tasma też się ładnie wzmacnia.


Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2022-11-19 18:23:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5504 Napisanych postów 16353 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328260
Mumin222
Jeżeli gotujesz papkę to temat budyniu zamknięty może być owies lub twaróg.
Daj dziś na ostatni posiłek np wafle ryżowe z twarogiem a jutro powiedzmy owies budyń wpc. Wylapiesz raz dwa co Ci kichy zapycha.

Bulgary bez trzymanki zupełnie inne ćwiczenie mięśnie stopy pracują i wszystkie ja stabilizujące do tego mięśnie głębokie uda stabilizujące kolana przez co je skutecznie wzmacniają, brzuch prostowniki cała tylna tasma też się ładnie wzmacnia.



Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2022-11-19 18:23:12


Pierwszy raz w trakcie treningu w stope skurcz mnie zlapał :D
No tak zrobie, mam nadzieje, że moment i uporam się z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5504 Napisanych postów 16353 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328260
Od razu dodam wypiske z dnia dzisiejszego:
19,11- Sobota, dniem wolnym od treningu, ale nie od aktywności, dzisiaj spacer zaliczony po południu, bo od rana zajmowałem się córką :) Po dzisiejszym raporcie z ciekawości chciałem dowiedzieć się jaki jest na mnie plan, wstępnie do Marca planowana jest masa, od Marca do końca wakacji redu, będziemy robić wszystko, żeby ta redukcja była inna niż wszystkie poprzednie, mianowicie jak najmniej cardio, z dużo większą podażą kcal. :)
Na dzień dzisiejszy bez zmian, lecimy dalej z tą samą kaloryką i ilością kroków, jeśli chodzi o ,,suplementacje" i suplementacje, to narazie wygląda tak:
500mg Test Ew
200mg Deki

Z supli:
Tylko Magnez, Cynk i Omega 3, cała reszta się pokończyła

Dzisiejsza dieta:
Posiłek 1:
80g płatków owsianych
40g płatków śniadaniowych
200g jabłka
20g budyniu
40g wpc

Posiłek 2:
50g mąki
100g banana
5 białek jaj
1 żółtko
150g skyra

Posiłek 3:
200g piersi z kurczaka
bułka pszenna
5g oleju rzepakowego

Posiłek 4:
100g makaronu
200g piersi z kurczaka
15g orzechów włoskich
warzywa

Posiłek 5:
50g płatków owsianych
20g budyniu
20g masła orzechowego
250g twarogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5504 Napisanych postów 16353 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328260
21,11- Kolejny tydzień rozpoczęty dosyć aktywnie, w pracy roboty full, później trening i krótki spacer z córką, finalnie wyszło 28k krokow;d
Trening dosyć szybki, bo czasu mało, ale swoje zrobione, progres zaliczony:)

Dzisiejszy trening:
Concentric Dead Hams: x25sek, x25sek, x25sek
Ściąganie drążka do klatki, nachwyt: 70x8 x8 x8
Wiosłowanie siedząc, chwyt Neutralny: 65x11 x11 x11
Lying Tricep Extension: 14x16 x15 x14
Odwrotne rozpiętki na maszynie:37x15 40x10 x10
Uginanie Hantlami: 14x18 x17
Allahy: 80x13 x13 x13 x13

Dzisiejsza dieta:
Posiłek 1:
80g płatków owsianych
40g płatków śniadaniowych
200g jabłka
20g budyniu
40g wpc
Tubka serka homogenizowanego Danio :P

Posiłek 2:
70g mąki
5 białek jaj
1 żółtko
150g skyra

Posiłek 3:
300g ziemniaków
200g piersi z kurczaka
warzywa

Posiłek 4
100g makaronu
200g piersi z kurczaka
20g sera żóltego
warzywa

Posiłek 5:
250g twarogu
20g budyniu
20g masła orzechowego
50g wafli ryżowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29433 Napisanych postów 62872 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902307
I jak po waflach lepiej? Klucha była testujesz dalej czy to owies mulil kiche?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5504 Napisanych postów 16353 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328260
Mumin222
I jak po waflach lepiej? Klucha była testujesz dalej czy to owies mulil kiche?


Była tak samo, testuje dalej, dojem twarogi które zostały i zmienie ten posiłek, zobaczymy jak wyeliminuje twaróg jak bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania plus wejście na cykl

Następny temat

gino progesteronowe?

WHEY premium