SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs funkcjonalny :East West Rally 2021-2022,zadania marzec str 76

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131207
goldberg1982
masti
Zaskoczyłem cię ?

Kolega próbował i wytrzymał 5 minut ale za dużo powtórzeń nie zrobił.
Takiego zestawu raczej się nie spodziewałem, 1 ćwiczenie odpada ale drugie super serię napewno spróbuję
No to czekam!
Może będziesz pierwszym, który pokaże innym te super serie?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Ojan-bark mi dokucza i nadal nadgarstek,stąd tak dziwnie to robię.ale możesz robić podobnie.
Dzis spróbowałem na łamanej,myslałem ,że ten francuz lepiej pójdzie ale wyszlo tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Co do ćw na wiośłarzu-macie cały miesiąc by gdzieś to zrobić-ojan-w Czechach na pewno jest w pobliżu siłownia i mają taki sprzęt-wpuszczą cię tam gratis,jak cię zobaczą :)
Goldberg-też dacie radę z bratem to ogarnąc-jeden trening na siłowni Wam nie zaszkodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131207
masti - leniwy jestem i podróżuję jedynie wtedy gdy żona mnie do tego zmusi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 599 Napisanych postów 1132 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
masti
NOWY miesiąc nowe rozdanie zadań.

Tym razem będzie wszechstronny test mięśni ramion,które odgrywają duża rolę w finałowej konkurencji na promie.
Także mamy dwa zadania- ogólne zbliżone do finałowej konkurencji- oraz specjalistyczne,nastawione na testowane mięśnie ramion.

1 Zadanie
Próba na ergometrze ,tylko z jednym ograniczeniem czasowym.
Liczy się osiągnięta ilość  metrów na przełożeniu 10 w czasie 5 minut.







2 Zadanie

Super seria w konwencji 150 powt/ 5 minut: uginania ramion ze sztangą nachwytem + francuskie wyciskanie stojąc,ciężar 25 kg(kobiety 12,5 kg ).

Wykonujemy tą samą ilość powtórzeń w każdej superserii,w przerwach nadal trzymamy sztangę- nie wolno odkładać,wygrywa największa ilość zaliczonych superseryjnych  powtórzeń .








Zmieniony przez - masti w dniu 2022-03-02 22:00:03

Chyba spróbuję tych super serii ale wiem jedno że nachwytem to moje przedramię będzie płonąć i chyba za wiele nie zrobię powtórzeń bo przedramię właśnie padnie.
Ale jak nie sproboje to się nie dowiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Jurek-właśnie oto chodzi,by dopakować przedramiona i szczegolnie miesnie ramienno promieniowe,mięśnie przedramion prostowniki i zginacze i mięśnie ramienne.
To ćw się rzadko wykonuje-stąd jest w konkursie,by to nadrobić :)
I do tego trzymanie sztangi też nieźle męczy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39656
No masz rację tego ćwiczenia mało kto robi, ja też go raz na ruski rok robię hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
No to będzie wesoło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Dostane odsetki za zwłokę w odbanowaniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10074 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
No nie mogę
Też nie zrozumiałeś do kiedy masz ???????????? :)
Komputer sie nie myli,odbanowanie jest automatyczne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg w 100sekund

Następny temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

WHEY premium