SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs funkcjonalny :East West Rally 2021-2022,zadania marzec str 76

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Drazekm-uważam ,że to o tym widzimisie-jest po prostu niesprawiedliwe i nie ma do tego zadnych podstaw-zasady są takie same od początku.

Co do ergometru-są dla uatrakcyjnienia naszej zabawy dwa ograniczenia:

-150 powtórzeń
-czas na wykonanie próby 5 minut


I ja to tak zrozumiałem ograniczenia czyli nie przekroczyć 150 powtórzeń ( mniej może być ) i nie przekroczyć 5 minut ( krócej może być )
Już bardziej Łopato logicznie nie rozjasnię
Dlaczego napisałem " widzimisię moderatora" a no ze względu na tą wypowiedź Janka
"wycwiel - jeśli ktoś nie zrobi 150 pociągnięć to nie zalicza tego zadania "


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2022-01-23 20:47:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607766
Tydzień do końca miesiąca a tu dalej niejasności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Należy zrobić 150 powtórzeń w pieć minut-dokładnie tyle i wynik to odległość na jaką popłyneliśmy.
Zaliczone będzie także 150 powórzeń w mniejszym czasie niż 5 minut-
Niezaliczone-gdy nie zrobimy 150 powt w w 5 minut,tylko mniej

Ale i tak najbardziej optymalne jest to zrobić 150 powt w 5 minut.
Zreszta popróbujscie-czasu jeszcze jest trochę.

Za szybko się zrobi-wynik bedzie słabszy i można się zajechać,jak ja na tej próbie 1 minuta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Teraz jasne, a w rwaniu nie musi być 150 ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
14 styczeń minął a tu ani mojej próby ani twojej więc się nie napinaj .
Zara zara skoro jest próba rwania w temacie konkursowym to co jaka to niby ma być chyba konkursowa tym bardziej że zaliczona chyba że za porządnie wykonana . Zobacz jak Ty mnie prowokujesz ale ci się to nie uda
A ranking nie ja prowadzę tylko ojan więc do niego śmigaj z pretensjami ze jestem w rankingu ergometru z 75 powt.Niech umieszcza tylko te ze 150 powt.
Ale o mój ergometr się nie martw będzie tylko czy twój będzie
Po tej próbie w 1min. jak go potraktowałeś mógł się rozsypać.


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2022-01-23 21:33:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mam podpowiedź kto chce niech wykorzysta, na moim filmie z gumami jest dokładnie 150 powtórzeń w 5 minut proponuje wziąć do próby dwa smartfony lub tablet i jednym nagrywać a w drugim puścić moja próbę i patrząc na nią robić w tym samym tempie co ja :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
masti
Kebul-ale o kogo dokładnie chodzi?
Marek Wojciechowski jest trenerem chłopaków,ja tez wtedy nagrywałem ten film o konkursie.

Jakoś wtedy startujacy nie mieli problemu.

Markowi juz tak głowe zawracam tymi próbami,ale obejrzał i powiedział swoja opinię.

Z braćmi Dach nie mam za bardzo kontaktu,pewnie by jeszcze raz mi to nagrali od kolan.

Tak ,już nawiasem mówiąc,zadania prezentowałem kilku osobom ćwiczącym tutaj,i pytałem się dokładnie,czy wszystko jest tu zrozumiałe i jasne.

Notabene -zawsze zadania ,które daję na forum,testuje na kolegach,na sobie,i pytam się osób,które mają wiedzę w danym temacie.

Poza tym-chyba fajnie jest przeczytać opinie zawodowych trenerów podnoszenia cieżarów-tak mi się wydawało.
Ale chyba jednak się to nie spodobało.
Podobnie przekonałem fizjoterapeutę by rzucił okiem na to rwanie siłowe.
Nie bardzo chyba Was to zainteresowało,pewnie zaważyło kogoś sformułowanie,że to jakiś mój fizjoterapeuta(czyli wychodzi,że jakiś wadliwy? )
A ja sobie po prostu zadałem trochę trudu,by ktoś z tej profesji wypowiedział swoja opinie.



Drazekm-uważam ,że to o tym widzimisie-jest po prostu niesprawiedliwe i nie ma do tego zadnych podstaw-zasady są takie same od początku.


Wycwiel- 14 styczeń dawno minął i nie ma twojego zadania na ergometrze.
A rwanie siłowe zrobiłeś prezentacyjnie a nie konkursowo.
Zresztą ergonometr podobnie.
Rozumiem,że to twój dalszy ciag kontestacji i konkursu i moderatorów :)

Co do ergometru-są dla uatrakcyjnienia naszej zabawy dwa ograniczenia:

-150 powtórzeń
-czas na wykonanie próby 5 minut

Wytłumaczyłem też ,że wynik się liczy w 5 minucie-ani sekundy dłużej-wydawało mnie się to zrozumiałe samo przez się .

Skąd te czasy się wzięły jeszcze raz przypominam : tak wyszło na mojej próbie na promie-150 pociagnieć w czasie 5 minut (dokładnie było 4:57 ale zaokragliłem)


Przecież juz mieliśmy konkursy typu zrób 100 pompek w 200 sekund,100 przysiadów w 200 sekund i wszyscy wtedy to rozumieli bez żadnych watpliwości.

Na luty bedzie jeszcze fajniejsze zadanie(dziś próbowałem i ledwo chodzę :) )

Bedą 3 ograniczenia :
-150 powtórzeń
-5 minut
108 metrów

Mam nadzieję ,że juz wszystko jasne i oczywiste.

A co tam u naszym mistrzów bicepsów-wystartujecie wreszcie?

Goldberg i brat oraz Trójkąt ?

Casaya-też na ciebie licze,że zawalczysz .

Trójkąt szykuje się na MP w WW więc odpada a ja jak ćwiczenia w lutym lub marcu podejdą to się skusze ale rwanie i ergometr mi nie po drodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
Aktualne rankingi:
Ranking ergometru
Viki - 150 pociągnięć czas 4:59 dystans 1150

ranking rwania:
Viki 44 powtórzenia
wycwiel 1 powtórzenie

Przepraszam za wcześniejsze zaliczenie próby wycwiela w ergometrze (gdyż nie zwracałem uwagi na wymogi konkursowe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Wycwiel dostałeś dychte i dyskwalifikacja haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Goldi nie dyskwalifikacja tylko nie wykonanie zadania
Uczyłem gościa jak ma mnie nagrywać przy pełnej próbie bo u nas we Wrocławiu można spokojnie każdego poprosić o nagranie 5min.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg w 100sekund

Następny temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

WHEY premium