SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs funkcjonalny :East West Rally 2021-2022,zadania marzec str 76

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
I widzisz Janek czy się robi prawidłowo czy nie tu są zawsze merytoryczne komentarze, tylko z takim wyjątkiem że jak się postarasz to nie musisz już wtedy kasować postów i straszyć banami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
goldberg1982
Mi też się podoba wykonanie, wydaje mi się że nierówno chwyciłeś sztangę i trochę chwiała się ale to już niuanse są albo za szybko próbowałeś zrobić i rzucało delikatnie
Nie było wcześniejszych prób - tylko to co na filmikach. Może w następnych podejściach będzie lepsza koordynacja?
Była zmiana w stosunku do pierwszego filmiku - za nakrętkami nakręciłem sznurek aby w czasie wykonywania nie mogły dalej się odkręcać (zdało to egzamin!)
Największym problemem jest kondycja , która pada po 90 sekundach!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
drazekm
I widzisz Janek czy się robi prawidłowo czy nie tu są zawsze merytoryczne komentarze, tylko z takim wyjątkiem że jak się postarasz to nie musisz już wtedy kasować postów i straszyć banami.
Daj Pan sobie ze mną spokój!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Czemu daj sobie spokój zawsze można coś poprawić a nawet się nauczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39649
wycwiel
Na długiej sztandze ( olimpijce ) to dopiero majta . Myślałem że sztangę z małym obciążeniem mam opanowaną wychodzi na to że nie w każdej pozycji
Goldi dawaj jakąś próbke superseriii !

Oczywiście że dam tylko muszę znalesc czas by iść na siłownię bo narazie lipa ale super serię mnie kręcą więc mała próbę zapodam może w piątek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10069 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Wycwiel-obejrzałem twoją próbę 0 i uginanie ramion jest nie do zaliczenia-to jakieś zarzuty lub wymachy nachwytem z mocną pracą łokci,które sie wciąż przemieszczają.

To nie to ćwiczenie- nie zaliczone.
Co do francuskiego wyciskania wygląda dość dobrze ale w kolejnych filmach inaczej umieść kamerę-bardziej z ukosa z lewej lub prawej strony i jak jest możliwość trochę wyżej.
Tak jak ja to robię albo ojan.
Bo tak trudno to wyciskanie ocenić.

Co do twojej rywalizacji ze mną-Wycwiel-otrząśnij się!
Ja tu wrzuciłem pokazowo to konkursowe zadanie - z takim wynikiem chcesz konkurować?


Poważnie ? :)

Poza tym przypomnę jak skończyły się twoje inne próby wymuszonej rywalizacji-w styczniu chciałeś rywalizowac we wioślarzu-zaproponowałem bezpośrednią rywalizacje na określonych zasadach-dałeś ciała.

Zgodziłem się na internetową,wrzucanie filmików.

Chyba ci mój wynik nie pasował-bo filmu jakbyś nie widział a później znów się wykręcałeś nie wiadomo czym.
O gratulacjach to nawet nie pomyślałeś-spoko-mnie na tym wbrew twoim opiniom zupełnie nie zależy.
Ale to właśnie jest fair play.

W rwaniu siłowym także lipa

W lutym to już poruta na całego-żadnego ćw konkursowego nie zaliczyłeś,choc na początku bardzo się żabkami chwaliłeś.

Ciekaw jestem jakimi pompkami ja się chełpiłem i jak sam stwierdziłeś jeszcze z toba wygrałem ?

Bo nic mi o tym nie wiadomo - pompek nie robię od 2 lat chyba z powodu kontuzji barku i nadgarstków do tego bardzo rzadko je robiłem,bo trochę za słabe to na mnie ćwiczenie w moim zakresie powtórzeń.

Normalnie czeski film :)


Drazekm,Iti Viki- liczę ,że też wrzucicie swoje wykonanie a nie bedziecie tylko widzami z wszelkimi tego cechami. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39649
Chyba komuś ciśnienie wystrzeli w orbitę hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772

Aleś się namęczył cały artykuł o mnie
Twoja niepamięć jest niesamowita ale myślisz że ja zapomnę? naprawdę
Normalnie się popłakałem
Ty lepiej załóż nowy dział : Globtroter SFD tu nie miał bym żadnych szans na zadawanie uwag

Ustawienie kamery wyżej i z boku załatwione wreszcie jakiś konkret wydusiłeś z siebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti

Drazekm,Iti Viki- liczę ,że też wrzucicie swoje wykonanie a nie bedziecie tylko widzami z wszelkimi tego cechami. ?


Akurat to ćwiczenie uginanie plus francuz mi się podoba i tym razem nie nazwałbym tego pajacowaniem :)
Ale jak już wcześniej pisałem przy okazji konkursów na biceps i rwania, ciężar na biceps jest dla mnie za duży 25 kg nachwytem nawet raz nie podniosę prawidłowo a skoro Wycwielowi nie zaliczyłeś nie będę profanował ćwiczenia


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2022-03-08 10:42:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Rzeczywiście ciężar dla niektórych może być za duży a to automatycznie zmniejsza ilość potencjalnych startujących. Gdyby każdy mógł sobie dowolnie wybrać obciążenie w zależności od własnych możliwości to może chętnych do udziału w konkursie byłoby więcej i zabawa byłaby lepsza Myślę że nawet z małym ciężarem ciężko byłoby zrobić 150 powtórzeń bo pompa w łapach będzie duża
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg w 100sekund

Następny temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

WHEY premium