SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs funkcjonalny :East West Rally 2021-2022,zadania marzec str 76

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 862 Napisanych postów 1046 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12389
Po wakacyjnym gradobiciu to dach wyglądał jak druszlak. Hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 862 Napisanych postów 1046 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12389
Goldi robiąc treningi latał slalom ze sztangą że by mu deszcz nie kapał. Hahaha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12976 Napisanych postów 20736 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607857
Tylko drzwi pootwieraj to może będzie zaliczone, jak wiatr będzie hulał to prawie jak na zewnątrz

Wycwiel no właśnie może być problem. Ten tydzień mam rege, w końcu się należy bo wpadło w weekend łącznie jakieś 45km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4581 Napisanych postów 7252 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39632
Wychodzi na to że Ojan ma tylko cohones
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12976 Napisanych postów 20736 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607857
Goldberg dla mnie większe znaczenie ma podium i puchar z Grand Prix Krakowa w biegach górskich niż udział w forumowym konkursie.
Ojan poza forumowymi konkursami raczej w żadnej rywalizacji udziału nie bierze a większość uczestników jakieś tam inne cele i zawody ma w planach. Więc to normalne że nie chcą robić czegoś co mogłoby popsuć plany. Tak jak z rwaniem było - ja mogłam ryzykować bo górę zawsze na jakiś czas mogę odpuścić a najbliższe zawody dopiero w kwietniu. Ale z nogami to już muszę uważać a znam dobrze tego typu ćwiczenia.

Może Ty w końcu coś pokażesz bo na razie tylko komentujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Goldi komentuje ale z jakimi wielkimi jajami
Viki no jesteś w błędzie ojan startuje w kuturystyce i będzie miał problem z przypinką jakiś czas .
A ja coś upichcę na twardo albo na miękko ale coś budiet

Ale gdzie jest ojan !



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2022-02-07 14:18:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 862 Napisanych postów 1046 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12389
Ja może spróbuję coś nagrać po powrocie z urlopu jeśli zdążę przed końcem miesiąca ale ergonometru nie mam jak zrobić, więc nie będę klasyfikowany w konkursie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12976 Napisanych postów 20736 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607857
Wycwiel między startowaniem a rywalizacją jest różnica
A kulturystka to trochę inna bajka i wymaga innych przygotowań Jak ktoś podchodzi do tematu na serio, jak np. niektórzy z działu "przygotowanie do zawodów" to realizują skrupulatnie plan treningowo-dietetyczny i żadnych odstępstw nie robią zresztą jakoś nie są chętni do udziału w konkursie inne cele i priorytety


Zresztą ja już napisałam kiedyś że będę brał udział w takich zadaniach które nie nie kolidują z planem treningowym. Mam jeden tydzień w tym miesiącu gdzie ewentualnie mogę spróbować, ale zobaczymy jak będzie.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-02-07 14:25:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131121
wycwiel
Goldi komentuje ale z jakimi wielkimi jajami
Viki no jesteś w błędzie ojan startuje w kuturystyce i będzie miał problem z przypinką jakiś czas .
A ja coś upichcę na twardo albo na miękko ale coś budiet

Ale gdzie jest ojan !]
Właśnie wróciłem z trasy. Uda mają zakwasy ale nie jest tak strasznie. Na dworze dalej mocno wieje - rano nawet była zadymka śnieżna i 2 pioruny. Teraz zrobiło się cieplej i po śniegu nie ma śladu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Jak była trasa to chyba wszystko w porządku .
Ojan Ty wstawiłeś nagranie więc możesz mówić że robiłeś co prawda trochę zabrakło ale wszyscy widzieli co innego masti pisze że zaliczył całą próbe a śladu po tym nie ma
Ja też nie piszę że zrobiłem bo nie zrobiłem pomału próbuję ale te 150 żabek mastiego to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg w 100sekund

Następny temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

WHEY premium