SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs funkcjonalny :East West Rally 2021-2022,zadania marzec str 76

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
E tam bez przesady z tą niewiedzą o wstępowaniu tym czasem mam ustawkę z masti jak się z tym uporamy to coś pomyslimy
Masti dzisiaj zasiadłem po raz drugi tym razem na 60 powt. ( 570m )w 2min. na razie sprawdzam czy utrzymam tempo 30 / min.
Dawaj wyniki za grudzień

A ten trener dobrze liczy jak zrobi 200kg w ciągu to .....
Wychodzi na to że tylko Paatik mogła by się podjąć zadania 100kg ciągnie to z 15kg nic jej nie będzie





Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2022-01-05 17:15:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
:)
Wycwiel wole tego trapka ze 100 niż wchodzenie na krzesło z Szajba. A to machanie mnie nie podnieca zupełnie… już wioślarz bardziej mi leży.
Także podglądam Was dalej i tez jestem ciekawa grudniowych wyników.


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2022-01-05 18:07:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131068
Paatik
:)
Wycwiel wole tego trapka ze 100 niż wchodzenie na krzesło z Szajba. A to machanie mnie nie podnieca zupełnie… już wioślarz bardziej mi leży.
Także podglądam Was dalej i tez jestem ciekawa grudniowych wyników.
Obstawiam w ciemno, że wycwiel znowu wygra!
Zaimponował mi koordynacją przy pokazanej próbce rwań gdzie nawet się nie zasapał!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
masti
Skonsultowałem sie jeszcze z trenerem Markiem Wojciechowskim w sprawie tego zadania.
Oto co napisał :










Zakładając, że znasz te technikę i poprawnie wykonujesz ćwiczenie.
Wciąż podtrzymuje swoje zdanie, że dobór ćwiczenia jest kiepski, co przedstawiłem w poprzedniej wypowiedzi.



Zmieniony przez - FighterX w dniu 2022-01-05 20:50:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Wygrana w ciemno mnie nie satysfakcjonuje
Spokojnie myślę że tego ćwiczenia nikt nie będzie robił a na pewno nie na 100% .
Opinia trenera to jedno a zdrowy rozsądek to drugie gość mówi o zawodnikach ( 200kg w martwym to świadczy o mocnym gorsecie mięśniowym i jeszcze niezniszczonym kręgosłupie ).
Masti trzeba było mu zadać pytanie czy on wykonał by taką próbę i nie 50 powt. a 150 powt.
Wyniki leniu dawaj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
rwanie silowe na taka ilosc ? kogos po....o ? sorki za taki off top , ale czasami mi sie wydaje ....
nieważne co mi sie wydaje
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Kebul Ty się "bawisz" w takie dynamiczne ćwiczenia, nie chcesz spróbować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Fighter-wrzuciłem mu film z moją próbą......(trenerowi) :)

Wycwiel- wyniki w trakcie....

Kebul.....

A przy okazji-zapraszam do konkursu: Szajba,Kebul?
Chyba nie jesteście tyko widzami ?



Naprawdę nie rozumiem kompletnie tej g****burzy .

Jest do zrobienia ćw w 5 minut-każdy zrobi jak i ile da rady-co w tym niezwykłego?

Do tego jest ogranicznik powtórzeń,ogranicznik czasu.

Tłumaczenia typu,że plecy będą boleć,czy barki,czy uchwyt puści?

Po pierwsze-słabsze ogniwa zawsze puszczają-a po to trenujemy by to poprawić,jakoś przy pompkach nikt się nie tłumaczy,że barki,czy triceps nie dały rady i dlatego nie zrobiono 150 powtórzeń ?

Po drugie : to ciężar 30 kg (dla kobiet 15 kg )

Ćw podobne do ładowania worków na samochód,czy drewnianych belek -też są cieżary podobne ale o wiele gorszy uchwyt.
I czasem się to robi 2 godziny a czasem cały dzień a nie 5 minut z przerwami :)
I robią to ludzie nie trenujacy :)
Czasem wiele miesięcy i lat....

Po trzecie -przypominam,że jest to konkurs funkcjonalny i jest konkretny cel do osiągniecia w kulminacyjnym momencie.
Te ćw pomocniczo mają nam pomóc zrobić odpowiednia formę.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Właśnie w tym problem że to ćwiczenie wcale nie pomoże osiągnąć celu bo tak naprawdę poza ryzykiem kontuzji nic nie daje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
@masti - to nie g****-burza tylko konstruktywna krytyka. Myślę, że warto wziąć pod uwagę opinię osób, które mają ździebko większe doświadczenie w temacie. Porównywanie podnoszenia belek czy worków na samochód do rwania sztangi ze zwisu nad głowę jest szalenie nietrafione.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg w 100sekund

Następny temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

WHEY premium