SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs funkcjonalny :East West Rally 2021-2022,zadania marzec str 76

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131093
No to czekamy na główne ćwiczenie ze sztangą!
Wioślarza sobie daruję!

Myślę, że pod wpływem sytuacji w UE rząd zamknie siłownie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
I tym uratował by mastiego przed przegraną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
wycwiel

I co ja mam się do Holandi bujać żeby na tratwie popływać ?



Wycwiel to będą wakacje życia, nie można przegapić takiej okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Nooo podobno mają tam takie zioła po których chodzi się po wodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39615
Podobno mają piwo z ziołem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Nie pić już !

Wycwiel-spoko-robimy wioślarza-jedno podejście każdy z nas,na maksie,150 powtórzeń w czasie 5 minut.
Liczy się osiagnięta odległość i oczywiście zasady fair play.

Pisże to jeszcze raz,bo jakiś zagubiony nadal jesteś :)

Viki-ja nie narzucam żadnego sposobu wykonania-na egometrze ćwiczyłem kilka razy i zupełnie z przypadku.
Na moim filmie robiłem to właśnie jak przyciaganie wyciagu do brzucha a tu robia fachowcy troche inaczej.
Na pewno spróbuję to zrobić,jak mistrzowie na tym sprzęcie a jak to wyjdzie?
Zobaczymy.

Zadanie jest po to by znaleść najlepsze metody osiagniecia najlepszego wyniku- więc juz przestańcie wrzucać takie krytyczno -fikcyjne uwagi ściagniete z sufitu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
No to jeszcze data kiedy wstawiamy filmy pisałeś że muszę poczekać do połowy stycznia.
14 styczeń to Dzień Osób Nieśmiałych czy wolisz 22 styczeń - Dzień Dziadka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Wycwiel tylko bez dyskryminacji dla mnie Dzień Babci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Wycwiel-widzę,że testosteron poszedł w górę(chyba,że jeszcze bąbelki działają ?) :)

To mam w takim układzie taką propozycję na dziś .

Spotykamy sie jutro na jednym egonometrze,robimy po jednej próbie ,zgodnie z zasadami konkursowymi.

By było fair play-losujemy,czy ja jadę do ciebie,czy ty do mnie i losujemy,kto pierwszy zaczyna .

A ewentualny rewanż,jak testosteronu starczy-w kwietniu w Holandii .


Pasuje,czy,jednak wolisz Dzień Dziadka ?


Zmieniony przez - masti w dniu 2022-01-01 16:27:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Ła ha ha no chyba nie masz wprawy w piciu bo tego to i ja bym nie wymyślił na pełnym nawodnieniu
Po co czekac do jutra moze dziś jakiś nocy złapię .
Ty jesteś turysta - kulturysta to zapraszam do Wrocka wejściówke opłace
Co prawda mam w planach jutro nagrać 300 pompek ciągiem ale mogę plany zmienić.
Zdecydowanie na jednym sprzęcie najbardziej by pasowało i możemy się tak ustawic ale nie z dnia na dzień .
Ale skoro masz już dostęp do ergometru to proponuje nagrać film z wyraźnym odczytem licznika podczas całej próby i wstawiamy 14 stycznia w Dzień Osób Nieśmiałych I myślimy jak zorganizować bezpośrednie starcie na jednym sprzęcie może byc w Poznaniu przyjade a co .
Tym czasem podaj wyniki konkursu grudniowego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg w 100sekund

Następny temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

WHEY premium