SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs funkcjonalny :East West Rally 2021-2022,zadania marzec str 76

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
No proszę co za wyzwania w Nowym Roku się zaczyna dziać grubo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
masti
Widzę,że Was to zadanie wciaga ale niektórze po babelkach nadal nie mają pewności,czy to zadanie na styczeń :)

Napiszę dużymi literami:

Tak !
Zadanie na ergometrze 150 powtórzeń w 5 minut jest próbą na styczeń 2022



Co do filmiku instrukarzowego od Viki :pewnie ta trenerka się na tym dobrze zna ale chłopak ,ktory to prezentuje robi tak tragiczne błędy,że aż dziwne,że go nie poprawiła w tym zakresie.
Takie wykonanie to proszenie sie o kontuzje pleców-kompletnie zaokrąglone(moze przez za małe obciażenie ? ),a zawijanie nadgarstków przy tej próbie,niszczy cały sens treningu na tym sprzęcie.


Ale przez miesiąc na pewno sie wyklaruje najlepsza technika,co się przełoży na najwieksze osiagniete dystanse.

Też popróbuję to z nastawieniem na wynik a nie optymalnie dla mnie treningowo.

Muszę poszukać jeszcze inny film,czy wtedy też podobnie to robiłem i chyba odległość była zaliczona wieksza.

Co ciekawe-kiedyś też Pudzian działał na tym sprzęcie i podobno jakiś dobry wynik uzyskał.
Poszukajmy takie filmy-zawsze coś wiecej nam podpowiedzą.



A na razie :Szcżęśliwego Nowego Roku 2022 i oglądu świata,takim jaki jest a nie jakim sie czasem wydaje przez celową manipulację .


Oczywiście ,jako optymista,nadal liczę na wiekszy udział uczestników a nie tylko widzów,którzy wszystko od razu zaraz skrytykują i ośmieszą,kręcąc palcami młynki na brzuchach przed kompami. .







Zmieniony przez - masti w dniu 2022-01-01 10:58:19



Pięciokrotny mistrz strongmanów znany jest z mocnego startu. Tym razem również zaczął z wysokich obrotów i skończył bieg z czasem 1.18,2, a Rańda był o 7,2 sekundy gorszy. Wrocławianin mógł być jednak trochę zmęczony, bo wcześniej wywalczył mistrzostwo kraju wagi lekkiej na dystansie dwóch kilometrów. Zwycięzca pokazowego pojedynku dostał puchar od rektora Politechniki wrocławskiej, która jest organizatorem Mistrzostw Polski w Wioślarstwie Halowym.

https://www.dailymotion.com/video/xc1q94

Zmieniony przez - iti706 w dniu 2022-01-01 22:14:44

Zmieniony przez - iti706 w dniu 2022-01-01 22:15:26
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Podobno widziano wycwiel- a na dworcu w Poznaniu czekał na masti-go ...

ustawka (miał go odebrać)

5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
O ! ha ha no pohulałem a teraz nie mam za co wrócić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Poderwij jakąś dziunie może Cie przygarnie na noc za masaż
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Goldi nie widzisz że pusto w koło
Czy podawano już wyniki konkursu grudniowego bo chyba przysnąłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Hehe jeszcze nie podawali idź pod nocny może tam znajdziesz dziunie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Masti już mnie nie szukaj już wróciłem zajmij się konkursem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130963
wycwiel
Masti już mnie nie szukaj już wróciłem zajmij się konkursem
Jeśli ma ten sam internet co ja to będzie miał problem aby dostosować się do Twojego życzenia.
Co chwila nie mam internetu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
E tam ja bliżej Poznania u mnie hula .
Obstawiam że się obraził
Ale sam zaczął tą swoją propozycją
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg w 100sekund

Następny temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

WHEY premium