SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs funkcjonalny :East West Rally 2021-2022,zadania marzec str 76

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
wycwiel - w ostatnich latach Twoja wydolność stała się niesamowita!
Dawniej drazekm był wzorem a teraz jesteś nim Ty!
Napakowany, silny i wytrzymały!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607752
Haha ból mięśni jak ktoś nie potrafi odróżnić zwykłego bólu od kontuzji to dyskusja nie ma sensu. Róbcie co chcecie, oby nikt później nie płakał że coś się stało. Ja tym razem tylko popatrzę na wasze podskoki

Ps. 5 minut wysiłku? Co Wy wiecie o bólu Przbiegnijcie półmaraton w górach, prawie 3h ciągłego przebierania nogami, kilka-kilkanascie kilometrów pod górę, to dopiero jest ból, kiedy nogi same się uginają a człowiek się przewraca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
E Ty pochlebco coś knujesz
Moje treningi sporo sie różnią od treningów drazekm i raczej tego sie nie da porównać a i cele mamy różne .
Jego nie bardzo ciągnie do konfrontacji mnie przeciwnie . Lubie powalczyć z młodzieżą ( WW ) albo starać się jej dorównać ( pompki )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Viki co Ty wiesz o bólu powyciskaj przez 20min. 50kg na ławie
Taki żarcik dawno już tego nie robiłem a pompki jednak tak nie bolą jak WW
I wypraszam sobie te podskakiwanie starałem się jak umiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
wycwiel
E Ty pochlebco coś knujesz
Moje treningi sporo sie różnią od treningów drazekm i raczej tego sie nie da porównać a i cele mamy różne .
Jego nie bardzo ciągnie do konfrontacji mnie przeciwnie . Lubie powalczyć z młodzieżą ( WW ) albo starać się jej dorównać ( pompki )
Jego też ciągnie do konfrontacji - tym razem uznał, że Cię nie pokona i zrezygnował z dalszych prób.
Nic nie knuję lecz Cię szczerze podziwiam .
Szkoda, że nie miałem odwagi podejść do Ciebie gdy byliśmy na spotkaniu zorganizowanym przez mastiego we Wrocławiu.
Właściwie wtedy tylko się domyślałem, że to Ty a nie miałem za dużo czasu gdyż musiałem deptać na pociąg!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Ojan a trzeba było odwieźli byśmy Ćię z iti na dworzec bo masti by na to nie wpadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607752
wycwiel
Viki co Ty wiesz o bólu powyciskaj przez 20min. 50kg na ławie
Taki żarcik dawno już tego nie robiłem a pompki jednak tak nie bolą jak WW
I wypraszam sobie te podskakiwanie starałem się jak umiałem


Wycwiel to żarty przecież uważam za zarzucanie osobom trenującym sporty wytrzymałościowe (do takich zaliczam ww czy te kosmiczne ilości pompek które robisz), że boją się bólu mięśni jest śmieszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Viki nawet jak byś nie żartowała to na Ciebie w życiu bym sie nie obraził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
Viki
wycwiel
Viki co Ty wiesz o bólu powyciskaj przez 20min. 50kg na ławie
Taki żarcik dawno już tego nie robiłem a pompki jednak tak nie bolą jak WW
I wypraszam sobie te podskakiwanie starałem się jak umiałem
Wycwiel to żarty przecież uważam za zarzucanie osobom trenującym sporty wytrzymałościowe (do takich zaliczam ww czy te kosmiczne ilości pompek które robisz), że boją się bólu mięśni jest śmieszne
Wiemy od dawna, że lubisz żartować (ja też to robię ).
Ciekawe dla mnie jest kto jest tym co ośmielił się tu na "zarzucanie osobom trenującym sporty wytrzymałościowe (do takich zaliczam ww czy te kosmiczne ilości pompek które robisz), że boją się bólu mięśni "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Fighter a może tak jeszcze pogladowo spróbujesz zrobić taką próbę 150 powt w 5 minut,bo z tego co piszesz,juz to robiłeś.

Ile wyjdzie, ile dasz radę zrobić,ile będzie ci się chciało zrobić -tak by nie załapać kontuzji-na pewno wszystkich zainteresuje.

Zrób w te 5 minut chociaż z 20 powtórzeń(np 4 serie po 5 powt )-każdy zobaczy,czy to rzeczywiście takie trudne i kontuzyjne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg w 100sekund

Następny temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

WHEY premium