SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs funkcjonalny :East West Rally 2021-2022,zadania marzec str 76

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Bo Ty w złej stadninie tych koni szukasz
" wioślarz" czyli ergometr wioślarski ?
No to jak tak to będzie taka sama sytuacja jak z wyciągami w porównywaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Ni ma wioślarza!
No to lipa będzie dla mnie!
Dawaj to zadanie na barki - wycwiel musi się przygotować (młody jest i nie pamięta jak to dawniej trzeba było być zawsze gotowym do wykonania zadania stawianego przez partię! )
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Ojan ja też nie mam wioślarza, a na siłownię nie chodzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ojan -widze,że te stare czasy ci odpowiadały :)

Czyli krótko zadanie nr 1 na styczeń :

-Partia wymaga znalezienia wioślarza i wykonania próby 150 powtórzeń w czasie nie dłuższym niż 5 minut-liczy się uzyskana odległość w 150 powtórzeniach,nawet jak czas jeszcze nie upłynął .:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Mogę robić na swoim wyciągu dolnym siedząc te 150p ale ciężar jest ciężko przyciągać a przy opuszczaniu jest trochę hamowany przez prowadnice!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Ojan w partii jam nie był ale budynek pomazałem to się liczy ?
I do tego czynu przygotowywałem się i tak mi zostało
Ja tam mam dostęp do profesjonalnego sprzętu" concept 2 "( na takim są rozgrywane zawody na ergowiosłach ) ale go jakoś omijałem do tej pory.
Ale Ty ojan widzę że masz koncepcję z wyciągiem tylko przypomne " liczy się uzyskana odległość w 150 powtórzeniach " oj będziesz miał co liczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ojan-na pewno na jakiejś siłowni maja tego typu sprzęt.
Pewnie w okręgu 30 km spokojnie znajdziesz i wypróbujesz, a może i w Czechach jest jakas siłownia w pobliżu ?
Na wyciagu była inna próba :)

Wycwiel-dobrze ci zrobi taka próba na wioślarzu-sam jestem ciekaw,jak twoje treningi wielokrotności przełożą się na bardziej konkretne i funkcjonalne działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No no tylko bez takich konkretne to jest właśnie WW .
Sprawdze tylko potrzebuję jakiś dystans do przeskoczenia
Ile tam miałeś na liczniku po swoim funkcjonalnym treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Nie wiem ile ,bo w ten sposób jeszcze tam nie trenowałem.
Było kilka prób szybkościowych-na dystans w ciagu 1 minuty-wychodziło ok 320 do 360 metrów.

Ale trudno mi powiedziec,czy powiedzmy 1500 metrów dam radę,bo pod koniec byłem spompowany na maxa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Zdaje mi się, że na tych wioślarzach istniej możliwość ustawienia trudności - jeśli tak jest to należy ten stopień określić

Nie będę szukać wioślarza - mogę zrobić na wyciągu a długość pojedynczego ciągnięcia to długość wyprostowanych nóg.

Zobaczę jakie zasady będą nakreślone to się zabawię z Wami na moim wyciągu


Zmieniony przez - ojan w dniu 2021-12-30 17:32:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg w 100sekund

Następny temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

WHEY premium