SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs funkcjonalny :East West Rally 2021-2022,zadania marzec str 76

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Ciężar też tu ma znaczenie im lżejsza osoba tym większe trudności ale dobra zostawmy to jest stały ciężar i koniec.
Ranking no właśnie chciałem napisać że więcej by wyjaśniał niz te pisanie o bujaniu , wachlowaniu czy zarzucaniu łokciami .
Ale przejrzałem filmiki po uwadze mastiego że łokcie mają stać w miejscu i chyba wiem o co chodzi z moimi łokciami . Zanim napiszę to nagram we wtorek kilka ruchów dla potwierdzenia czy rzeczywiście mnie olśniło

Ale ranking jak najbardziej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
wycwiel - i to mi się podoba! Przechodzisz do konkretów!
A w tym ćwiczeniu ma znaczenie siła (zobacz sobie jak lekko machał ciężarem goldberg gdy przechodził do francuza).
Poza siłą i wytrzymałością liczy się (masti o tym pisał) wytrzymałość na ból.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Do konkretów - po prostu próbuję się przebić przez chaos informatyczny .
Poczekajmy do wtorku zobaczymy czy rozwiązałem" problem" moich łokci .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
goldberg1982
No to przydał by się ranking teraz bo się pogubimy kto ile zrobił, zaraz Rutkow wystrzeli że swoją próba więc wyniki zapowiadają się duże


Ja tam nic nie wystrzele
Narazie robie proby , dopiero zaczalem niedawno cwiczyc i to tylko 2 razy w tyg wiec slaby jestem .
Ale cos nagram do konkursu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1125 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8631
Spróbowałem tego cwiczenia konkursowego i nie dałem rady nagrałem to pokaże wkrótce jak padłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Ile powtorzen udało Ci się zrobić?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1125 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8631
goldberg1982
Ile powtorzen udało Ci się zrobić?

Malutko przedramię mi spłonęło żywym ogniem wkrótce policzysz na filmie ile było powtórzeń:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Jurek-to teraz wiesz nad czym trzeba popracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1125 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8631
masti
Jurek-to teraz wiesz nad czym trzeba popracować

Przedramię kiedyś ćwiczyłem je nawet ale jakoś przestałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
jurek
masti
Jurek-to teraz wiesz nad czym trzeba popracować

Przedramię kiedyś ćwiczyłem je nawet ale jakoś przestałem
No i gdzie ten filmik!?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg w 100sekund

Następny temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

WHEY premium