SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs funkcjonalny :East West Rally 2021-2022,zadania marzec str 76

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Ha ha to coś jak w konkursach mastiego nikt nic nie wie w trakcie się wyjaśni


Zgadza się kilka lat wcześniej na kolejną rocznicę istnienia silki zaprosili Burneikę i Saletę, mialbyc też konkurs podciągania
No to przyszedłem i nie mogąc się doczekać bo już stawałem się głodny wymoglem na koledze instruktorze żeby go zaczął, wygrałem go a jak już się chciałem zwijać do domu z nagrodami, przyszedł właściciel z Przemkiem Saletą aby obejrzeć konkurs podciągania i uścisnąć prawicę startującym :)
Co jeszcze ciekawe ci co startowali oprócz mnie już poszli a do zdjęcia na pudle z Saletą wzięli pierwszych lepszych z łapanki którzy akurat byli :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2022-01-06 16:16:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131234
Moja pierwsza próba

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39667
I jak coś Cie boli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Ojan i jak się dopakowałeś,podobnie jak u mnie odczucia?

Warto troche niżej opuszczać by bardziej plecami to zarzucać ale mi się też podobnie robiło,choć wciaż sobie przypominałem o tym opuszczaniu :)

Za to cały czas świetnie obłe i tył barków oraz kaptury napakowane,naprawdę fajnie.

Viki-nie pisz ,że bez sensu tylko zrób próbę-gwarantuję ,że zmienisz zdanie :)



Zmieniony przez - masti w dniu 2022-01-06 16:49:58

Zmieniony przez - masti w dniu 2022-01-06 16:50:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131234
goldberg1982
I jak coś Cie boli?
Przed chwilą to robiłem - boleć to może jutro
A w ciągu tych 5 minut to sztanga ma być cały czas w rękach?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Oczywiście ,że nie-można sobie odłożyć-mamy tylko liczbe powtórzeń i czas jako ograniczniki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Ojan - dobry czas miałeś tych 25 powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131234
masti
Ojan - dobry czas miałeś tych 25 powtórzeń.
No ale kondycyjnie już raczej wysiadałem!
Może spróbuję jutro się poprawić wykorzystując całe 5 minut.
Niestety trochę będzie przeszkadzać gryf na nakrętki, które się rozkręcają w trakcie rwań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7302 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
Ojan brawo brawo to mamy 25powt. bo od mastiego się nie dowiemy ile zrobił taki to już nie śmiały człowiek
A co Cie ma boleć patrząc na wykonanie to chyba tylko przedramiona . Kregosłup skoro możesz robić przysiady raczej nie to jeszcze nie ta ilość .
Rwanie czy machanie jak zwał to zwał ale mam pytanie czy jedyną treścia zadania jest przemieszczenie obciążenia 30kg z wysokości kolan ponad głowe?
Bo nie wiem czy "kombinować" chyba cos bym wymyslił żeby zmniejszyć ucisk na lędzwie przynajmniej tak mi się wydaje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Ja robiłem bez zacisków,troche się obawiałem,że o parapet zahaczę albo ,że obciążenie będzie spadać ale okazało się ,że to tylko kolejne strachy na lachy :)

Pierwsza próba -tak to wyszło :



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg w 100sekund

Następny temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

WHEY premium