SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs funkcjonalny :East West Rally 2021-2022,zadania marzec str 76

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
masti
Ojan za ostro wystartowałeś i bez przerw,no i dużo na hantle dołożyłeś :)
No bo mam inne cele niż mały ciężar i dużo ruchów. Może przed świętami ponowię próbę - wydawało mi się, że czas się kończy. Zrobiłem 30p i myślę, że więcej niż 40p nie dam rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10051 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728774
Jurek -nie można tak ulegać ,tylko patrząc.
Trzeba samemu sprawdzić jak to jest...
Bo nie jest tak źle ,jak sie wydaje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10051 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728774
Widzę,że niektórzy mają różne pytania,wątpliwości,niejasności co do zasad konkursowej superserii.

Nie ma potrzeby tworzyć jakiś abstrakcyjnych teorii-wszystko jest opisane w tym temacie.

Ale oczywiście nikogo nie odsyłam do powtórnego przeczytania-chętnie odpowiem na wszelkie wątpliwości.

Za to cieszy grupa osób,która uwielbia konkursy w naszym dziale,zapraszam przy okazji,do wziecia jednak czynnego udziału,gwarantuję ,że jeszcze bardziej się Wam spodobają :)

No i czekam na naszych mistrzów z konkursu Mr Biceps-chyba takiej atrakcji nie odpuścicie ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4580 Napisanych postów 7250 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39622
Ja z chęcią bym się przyłączył ale pompek nie mogę robić i już kupę lat nie robię, zalecenia lekarza i rehabilitantów z uwagi na zerwany obrabek stawu barkowego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10051 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728774
No to lipa -a le brata i Trójkata możez w zastepstwie delegować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4580 Napisanych postów 7250 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39622
Brat pompek nie robi ale Trójkontowi już wysłałem, zadzwonię potem zapytam się go czy startuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4580 Napisanych postów 7250 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39622
No i ja szykuje się na Poznań
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Jeżeli zostały zauważone pytania i wątpliwości to wystarczy po prostu na nie odpowiedzieć .
Ale ułatwie to i zapytam jeszcze raz skoro jest taka mozliwość .
Co tak właściwie w tym konkursie wskazuje na wygraną ?
- czy wykonanie największej ilości powt. w czasie nie przekraczającym 5min.?
- czy wykonanie największej ilości powt. w czasie przekraczającym nie wiele 5min.? ( o ile ? )
- czy wykonanie 150 powt. w krótszym czasie od pozostałych uczestników konkursu z dowolnym obciążeniem ale minimalnym 5kg ?( z dążeniem oczywiście do wykonania w 5min.)
- czy uzyskanie największego tonażu przy unoszeniu co do czasu wykonania jw.?( sugerował by to zapis mówiący o zwiększaniu obciążenia ).
Był bym bardzo wdzięczny za udzielenie jednoznacznej odpowiedzi.
Z poważniem twórca abstrakcyjnych teorii



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2021-12-10 18:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
goldberg1982
Ja z chęcią bym się przyłączył ale pompek nie mogę robić i już kupę lat nie robię, zalecenia lekarza i rehabilitantów z uwagi na zerwany obrabek stawu barkowego.

A wyciskanie hantli przy Spartan torso mogłeś robić ?
Dalej w kolejnym poście piszesz że brat nie robi pompek, ja też nie robię :), zdaza mi się to tylko przy okazji konkursów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10051 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728774
Wycwiel-ale ty kombinujesz :)


A sprawa jest prosta :wykonanie największej ilości powtórzeń w superserii :pompki i wiosłowania w podporze - w czasie 5min.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40kg w 100sekund

Następny temat

Konkurs funkcjonalny east west wg drazekm

WHEY premium