SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karol Małecki - Dziennik Treningowy

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Już się dzieje
Trening nóg...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 605
Karol widze ladnie te arabusy Ci weszly na ambicje, i ladnie chcesz sie im odegrac!!! Takie nap*****lanie nog jakie wykonujesz przyniosa zaj**iste efekty co do kolka to jak to ogladalem to juz wiedzialem na poczatku ze cos wymysliles :DDD ale takiego wykonania sie nie spodziewalem HAHA! Tak przy okazji dla wszystkich! Tunczyk w biedronce tanioooooo :DDDDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
kosa trening :D ! Karol pokonasz arabusów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
trening rzeźnicki,Karolu,tak z ciekawości-ile w udzie?bo naprawdę potężnie to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Ja znowu chciałem zapytac, jak już jesteśmy przy treningu nóg, jak Ty to robisz, że masz takie super łydki? Moje za nic nie chcą rosnąc i już odstają od ud....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407




Trening pleców w Fitness Extreme Piła.

Zapraszamy do obejrzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
a miałem iść spać Dobrze że jutro niedziela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
No to nadrabiam zaległości... .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Fuuun , Aksel jak trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Już wiem co zrobie na następnym treningu pleców Szkoda tylko że nie mam identycznego hammera, ale coś wykombinuje Jak się czuł kolega z którym Karol ćwiczył, mogę sobie wyobrazić, bo sam miałem przyjemność potrenować z Karolem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karol Małecki - Pytania i odpowiedzi

Następny temat

Green L-Carnitine

WHEY premium