SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aksel Dziennik Treningowy 'hardworkpaysoff

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Witajcie .

Na wstępie chciałbym podziękować Sylwkowi za możliwość prowadzenia dziennika treningowego w dziale Fitmaxu oraz firmie Fitmax za lekkie odciążenie mojego przyszłego studenckiego życia na rzecz suplementów .
Jeśli chodzi o mnie to pewnie kilku z Was miało okazje zobaczyć mnie gdzieś na forum-czy to w dzienniku treningowym Karola Małeckiego w dziale Fitmaxu czy w innych działach na forum SFD.
A może i znajdzie się ktoś kto śledził mój poprzedni dziennik treningowy?! Byłbym w totalnym szoku.. .
Jeśli nie mieliście wcześniej okazji wpaść na mój dziennik to zapraszam : POD TYM LINKIEM .
Jeśli chodzi o to co teraz się u mnie dzieje, to aktualnie wróciłem z Zakopanego gdzie odpuściłem sobie dietę i treningi na 10dni i teraz wracam powoli do treningów i diety a od Sierpnia zaczynam pełną mocą dopalić resztę tłuszczu a następnie zaczynam budowanie masy mięśniowej.
Od Października zaczynam studiować na AWF'ie w Poznaniu i będę trenował w CityZenie pod okiem Karola Małeckiego, więc o progres nie mam się co martwić- Wtedy dopiero zacznie się jazda!! .
Moje akumulatory po wyjeździe są w pełni naładowane, więc pozostaje mi tylko wykorzystać odpoczynek i działać. Powiem Wam jeszcze, że zupełnie nie martwię się tak długą przerwą od treningów bo od sierpnia tamtego roku nie opuściłem żadnego treningu, nawet w święta działałem, więc uważam, że wyjdzie mi to tylko na dobre . Przed wyjazdem do Zakopanego miałem okazję sprawdzić, jak to jest zrobić 11-treningów pod rząd, ciekawe doświadczenie- polecam
Z dziennikiem miałem ruszyć dopiero od sierpnia, ale myślę że z racji tego, że w czwartek jadę do Poznania i planuję trening z Karolem to będzie fajnie ruszyć z dziennikiem już teraz .

Jeśli chodzi o słowa wstępu to wszystko, po jakieś głębsze informacje można sięgać do poprzedniego dziennika, tam są zdjęcia i moja przemiana od września ubiegłego roku, można zobaczyć jak to wszystko wyglądało, jak przebiegała redukcja i jak pracowałem nad formą przed zawodami MR.SFD gdzie brałem udział w kat junior i zająłem 3 miejsce.
Również chciałem powiedzieć, że jestem otwarty na wszelkie pytania i liczę na Waszą aktywność, bo nie ukrywam, że będzie to dla mnie kolejna motywacja, żeby dawać z siebie każdego dnia maxa!
Starczy bo uśniecie.... Pozdrawiam i do usłyszenia!

PS: Dieta, trening, suplementacja, zdjęcia- to wszystko będzie wiadome na dniach, ponieważ zmieniam teraz trening, jedno jest pewne dieta będzie LOW-CARB, starczy tego dobrego! W 8 dni wystarczająco uzbroiłem się w węglowodany... .


Zmieniony przez - Aksel w dniu 2014-07-29 19:15:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
WItam, od pewnego czasu prowadzę bloga/stronę na facebooku.
Zapraszam i zachęcam wszystkich do lajkowania i śledzenia .
https://web.facebook.com/akselbodybuilding/?ref=hl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Bede wpadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 8068 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42801
Witam , powodzenia lecisz z koksem byku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 161870
Zaglądałem do wcześniejszego tematu , teraz tutaj bd wpadał :) POWODZENIA !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 783 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43138
Śledzę Powodzenia Aksel !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
obserwuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

Zmieniony przez - Cris77 w dniu 2014-07-30 07:38:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 735
Jedziesz, jedziesz... z Karolem to motywacja bedzie na 110% :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witaj
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA PRO 8000 - już wkrótce

Następny temat

Isolac i Optipep w produktach FitMax'a

WHEY premium