SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karol Małecki - Dziennik Treningowy

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 605
:o to takie opady tulowia, to chyba na takie cwiczenie to ja jeszcze za "miekki" jestem :D zrobilbym 2-3razy i sluz :D ale w sumie kto nie ryzykuje ten szampana nie pije ;> wiec sprawdzimy dzisiaj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Brawo Aksel
Zachęcam wszystkich do wypróbowania nowego ćwiczenia, jeżeli nie musicie używać rąk do tego ćwiczenia to bardzo dobrze

dzisiaj barki i tricepsy

podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x10
podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia 4x10
tylne aktony 4x10+21 unoszenia i przenoszenia sztangielek
szrugsy 4x10
wąskie wyciskanie sztangi leżąc 4x10
lina+drążek nachwytem 4x10+10

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
K_Malecki
Brawo Aksel
Zachęcam wszystkich do wypróbowania nowego ćwiczenia, jeżeli nie musicie używać rąk do tego ćwiczenia to bardzo dobrze


Polecam się na przyszłość...
Sam jeszcze tego nie próbowałem, a bez tego już moje dwugłowe mają dosyć ciekawe co będzie w przyszłym tygodniu gdy dostaną nowy bodziec... pierwszy raz jest niezapomniany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 605
Robilem je i mam niestety za male "siedzisko" i mi sie nogi nie mieszcza zeby sie na nich dobrze oprzec :( zrobilem 6-7x i kolana dostawaly po dupie takze na silce tego nie zrobie ale... wczorajszy trening: Uginanie podudzi do posladkow 5x10 grzybki 5x10 uginanie tulowia 3x6 uginanie podudzi jednonoz 5x12+ dropset 10,8,6 powt i na koniec wykroki 5x10... masakra ponioslo mnie heheheh dzis ledwo wstalem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Mi dzisiaj zakwasy odeszly, ale wczoraj barki i tric treningiem ktory zaaplikowal Adkensowi, bylo ostro juz po 2 cwiczeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
ale super czuć barki po tych ćwiczeniach :) polecam także plecy z ostatniego mojego treningu niby bez MC a zakwasy były ostre :) dzisiaj zrobione nogi , to ledwo wyszedłem z siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 605
Adkens a gdzie ten Twoj trening barkow?:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
zapraszam do siebie do dziennika bielu tam znajdziesz barki robiłem wczoraj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 605
Ok znalazlem :D myslalem ze wrzucales tutaj wiec sie dziwilem o czym mowa :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karol Małecki - Pytania i odpowiedzi

Następny temat

Green L-Carnitine

WHEY premium