SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karol Małecki - Dziennik Treningowy

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Ops juz nie wazne :)

Zmieniony przez - Arabinhuo w dniu 2013-11-18 22:37:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
16 kg do przodu w tak krótkim czasie - szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
Taka reakcja organizmu chlonie jak gąbka teraz
Karolu bsrdzo mala kalorycznosc ns redukcji i mala ilosc tluszczy nawet kosztem wegli, szacun

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 605
A Karol mam pytanie, dlaczego tak manewrujesz tymi olejami? Bo widze w kazdym posilku inny olej, jaki tego cel? Bo nie wiem ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Każdy jest inny i ma inne działanie. Poczytaj o tych olejach, będziesz zdumiony

W tym tygodniu przetrenowałem już wszystkie partie mięśniowe, jutro zrobię 5 trening. Powoli wchodzę na wysokie obroty. Jeszcze chwila i pokażę Wam jak teraz trenuję, jak wyglądam i jakich ciężarów używam Zdradzę Wam jedno - teraz w każdym posiłku mam ww i moje mięśnie po 5 miesiącach na niskich ww pięknie reagują, wystarczy kilka serii a pompa i czucie mięśnie nieziemskie czegoś takiego nigdy nie czułem czekajcie cierpliwie, wszystko Wam zdradzę...

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 605
Dzis po treningu usiade i poczytam, bo weekend to nie musze isc spac wczesnie. Bo mnie mega zaciekawiles tymi olejami. Czekamy z cierpliwoscia na materialy z Twoich treningow :D Bo wyobrazam sobie Twoje rozpietki na masie, haha pewnie najpiekniejsze hantelki na silowni juz sa dla Ciebie za male?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Od dzisiaj zaczynam nowy cykl filmów i zdjęć z treningów Jeszcze nie trenuję na najwyższych obrotach, ale jeszcze chwila, zresztą sami zobaczycie... Wieczorem koło 22 zapraszam...
Daj znać o olejach

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 605
Sporo tych informacji na temat tych olei znalazlem, glownie widze ze tak jak pisales, kazdy dziala na cos innego :) najbardziej zainteresowaly mnie informacje na temat tego oleju z wiesiolka, bardzo ciekawy olej ale dosc drogi, dziennie 5g tylko go uzywasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
K_Malecki
Od dzisiaj zaczynam nowy cykl filmów i zdjęć z treningów ...


pytałem Mastiego w dziale SFDTV czy będą filmy z Karolem gdy będzie na masie i podnosił ciężary (to było jakieś 2 tygodnie temu), to z tego co z odpowiedzi zrozumiałem, to filmów miało nie być gdyż kiedyś podobno był jakiś film z okresu masowego i stał się pożywką dla hejterów, którzy rozwodzili się nad techniką i zaangażowaniem nie tych mięśni co trzeba. Niektórzy nie są w stanie zrozumieć co to są powtórzenia oszukane, intensyfikacja bodźców itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karol Małecki - Pytania i odpowiedzi

Następny temat

Green L-Carnitine

WHEY premium